nieprawidlowy vin

Odpowiedzi w temacie (0)

andiluk

14.11.2017

Mam problem i to z mojej winy kupiłem kilka lat temu traktor i po tych kilku latach przy którejś z kolei kontroli diagnostycznej diagnosta dopatrzyl sie ze w DR zamiast numeru vin jest nr silnika i próbowałem dowiedzieć sie który WK popełnił błąd bo nie jestem pierwszym właścicielem tego pojazdu i wyszło ze od pierwszego dnia rejestracji jest błąd i jest niewiarygodne ze pojazd przechodzil badania od 36 lat. Moje pytanie brzmi czy da sie cos z tym zrobić żeby to wyprostowac

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 8.5.2018

  Jak sprawdzić historię pojazdu?

  Trafiliście na auto marzeń? Zanim zdecydujecie się na kupno, sprawdźcie online jego historię. Dane otrzymywane dzięki tej usłudze, mogą pomóc w ocenie stanu technicznego pojazdu oraz potwierdzeniu (...)

 • 7.3.2018

  „Mój Pojazd” - dowiedz się więcej...

  Dane gromadzone w Centralnej Ewidencji Pojazdów i Kierowców (CEPiK 2.0) będą dostępne nie tylko dla urzędników, ale też dla obywateli. Ministerstwo Cyfryzacji w ramach modernizacji (...)

 • 12.10.2016

  Co jeśli sprawca wypadku nie ma polisy OC?

  Znajomość obowiązku posiadania OC samochodu jest raczej powszechnie znana. Sam przepis stanowi, iż każdy posiadacz pojazdu mechanicznego jest obowiązany zawrzeć umowę obowiązkowego ubezpieczenia (...)

 • 13.12.2017

  CEPiK po zmianach

  Od 13 listopada obowiązują przepisy znowelizowanej ustawy - Prawo o ruchu drogowym. Dla wielu instytucji, np. stacji kontroli pojazdów, Ubezpieczeniowego Funduszu Gwarancyjnego, czy Straży Granicznej (...)