e-prawnik.pl Porady prawne

Odszkodowania - pomoc

Odpowiedzi w temacie (3)

Mariola81

16.1.2016

Jeśli masz pytania dotyczące odszkodowań za szkody - napisz - pomożemy bezpłatnie mkolary@wp.pl Miałeś wypadek? Odniosłeś obrażenia? Ktoś zginął? Należy Ci się odszkodowanie z OC sprawcy!!! Oferujemy Państwu szeroko rozumianą pomoc w dochodzeniu odszkodowań od ubezpieczycieli i innych podmiotów odpowiedzialnych za wyrządzenie szkody. Jeżeli Ty lub ktoś z Twojej rodziny, znajomych doznał obrażeń lub zginął w wypadku będąc kierowcą, pasażerem, pieszym, motocyklistą lub rowerzystą- PAMIĘTAJ! Należy Ci się odszkodowanie! Pomagamy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych, rodzinom ofiar wypadków, osobom, którym Towarzystwo Ubezpieczeniowe odmówiło wypłaty odszkodowania lub wypłaciło kwotę nieadekwatną do zdarzenia! Dochodzimy odszkodowań za wypadki po 10.08.1997r. !!! Nie pobieramy żadnych opłat wstępnych!!! Rozliczamy się tylko w momencie wypłaty świadczenia. Uzyskujemy bardzo duże dodatkowe odszkodowania i zadośćuczynienia!!! Oferujemy Państwu pomoc w przypadku następujących zdarzeń losowych: - wypadek komunikacyjny - pogryzienie przez psa - poślizgnięcie, upadek - choroba zawodowa - wypadek przy pracy - śmierć bliskiej osoby w wypadku - błąd medyczny - wypadek w rolnictwie - szkody majątkowe - niesłuszne aresztowanie, oraz inne przypadki? Uległeś wypadkowi? Masz prawo do auta zastępczego bez opłat!!! Zajmujemy się także dopłatami do szkód na pojeździe z OC sprawcy wypadku (do 3 lat wstecz!!!) . Decyzja w ciągu kilku dni!!! kontakt mkolary@wp.pl

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Oszukany

2017-12-22 11:17:29

Pani Mariola jest oszustką. Sprzedaje bazy danych i ich nie dostarcza. Wzięła nasza pieniądze i już się nie odzywa. Przestrzegam wszystkich przed tą Panią.

kosek77

2020-03-03 09:06:41

Szybki kontakt w sprawie odzyskania odszkodowania za błąd medyczny masz w http://www.sangowski.com/sprawy-o-odszkodowania.php. Mieliśmy w rodzinie przypadek. U ciotki zostawiono coś w brzuchu podczas operacji. Nie chcę pisać dokładnie ze względu na zachowanie anonimowości. Nieciekawa historia, ale udało się uzyskać właściwe zadośćuczynienie. Ten lekarz już nie pracuje i całe szczęście.

dundermufflin

2020-07-17 14:24:13

Jeśli chodzi o Płock, to jest tutaj pewna kancelaria adwokacka, która cechuje się dużą skutecznością. Strona to: http://www.prawnik-plock.pl/.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM