e-prawnik.pl Porady prawne

Postępowanie

Odpowiedzi w temacie (1)

Starsza 70 letni

15.3.2009

Dzien dobry nie wiem jak mam zaczac sprawę dot. spadku mieszkania notarialnego mojej ciotecznej siostry - ustaliłam, ze poza mna są jeszcze inne osoby razem 6 w tym 1 mieszka stale w Kanadzie a 2 w Niemczech. Jakie dokumenty gromadziec i jakieko sadu wystapic (mieszakanie jest w Warszawie0 A MOŻE U NOTARIUSZ OSTATNIO COS NA TEN TEMAT WPADŁO MI W UCHO OZDRAWIAM PAŃSTWA Z GÓRY DZIEKUJE O RADĘ.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

pafran

2010-05-11 14:56:57

Witam Chciałem się dowiedzieć co się stanie jak napisze komentarz pod zdjęciem pewnego mężczyzny na jednym z portali społecznościowych. Chciałbym zalogować się na innym ( nie używanym przez nikogo) profilu i poinformować wszystkich o jego działaniach, opisać cała prawdę, która wiele może zmienić w jego życiu i nie ukrywam, że właśnie o to mi chodzi. Nie będzie tam żądnych wulgaryzmów ani gróźb - czy taka osoba może wytoczyć proces?czy policja może mnie znaleźć jeżeli nie będę korzystać ze swojego komputera?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • postępowanie Witam Chciałem się dowiedzieć co się stanie jak napisze komentarz pod zdjęciem pewnego mężczyzny na jednym z portali społecznościowych. Chciałbym zalogować się na innym ( nie (...) czytaj dalej»

 • postępowanie spadkowe Witam mam pytanie właśnie zakończyło się postępowanie spadkowe po moim ojcu i babci mam już pismo z sadu i chciałam skompletować dokumenty do urzędu skarbowego niestety (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie ZUS Dzień Dobry, mam pytanie, jestem zatrudniona od maja, a od 1 sierpnia jestem na zwolnieniu (w 6 miesiąc ciąży), za sierpień, tj 33 dni, płacił mi pracodawca i dalej według przepisów (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie dyscyplinarne Jestem studentem i właśnie miałem bronić swoją pracę dypl., tylko problem w tym, że uczelnia zarzuca mi plagiat i z tego tytułu wszczęła przeciwko mnie postępowanie (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie komornicze Chciałbym pomóc koleżance! Mieszka u mnie na pokoju koleżanka z 1,5- rocznym dzieckiem. Parę lat temu wzięła za kogoś kredyt, który nie był spałacany - efekt do przewidzenia (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie układowe sąd odrzucił wniosek o otwarcie wniosku o postępowanie ukłdowe z wierzycielami sędzia stwierdził że podane powody nie "powstały na wskutek wyjatkowych i niezależnych (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie komornicze Witam, mam takie pytanko jestem właścicielem lokalu, a osoba która ode mnie wynajmuje nie płaci mi czynszu, więc będę chciał skierować sprawę do komornika. Jak takie (...) czytaj dalej»

 • postępowanie rozwodowe Mam takie pytanie , w trakcie procesu rozwodowego powołałem swiadków , sędzie przyjął ich dane na piśmie , rzy tygodnie temu sprawa zakończyła się , ku mojemu zaskoczeniu (...) czytaj dalej»

 • postępowanie komornicze witam, dostałem pismo o wszczęciu postępowania komorniczego z zakładu pracy, czy jeżeli nie ma kwoty to ile będzie mi zabierane z wypłaty? W piśmie jest tylko, że kwota (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie nakazowe Witam Serdecznie Proszę Was o interpretację art.485 & 2 kpc "Sąd wydaje również nakaz zapłaty przeciwko zobowiązanemu z weksla, czeku, warrantu lub rewersu należycie wypełnionego, (...) czytaj dalej»

 • postępowanie komornicze Witam, Czy jest to zgodne z prawem, aby komornik bez mojej zgody zajął moje pieniadze z konta bankowego na poczet alimentów? z góry dziękuję za odpowiedzi czytaj dalej»

 • postępowanie WSA Dostałem wezwanie na rozprawę wraz z odpowiedzią urzędu na 12 dni przed terminem rozprawy przed WSA. Nie zdążyłem zapoznać się z odpowiedzią, ani skontaktować się z adwokatem, (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie upominawcze Byłem klientem firmy Orange. Miałem telefon na abonament od wielu lat w tej sieci. Uległem ciężkiemu wypadkowi i 2 miesiące leżałem w szpitalu, bez możliwości przemieszczania (...) czytaj dalej»

 • postępowanie spadkowe JA I MOJE RODZEŃSTWO DZIEDZICZYMY USTAWOWO PO MATCE MIESZKANIE. MOJE RODZEŃSTWO CHCE SIĘ ZRZEC NA MNIE . JA Z KOLEJI CHCE TO MIESZKANIE PODAROWAC WNUKOWI . CZY RODZEŃSTWO JEŚLI (...) czytaj dalej»

 • Postępowanie cywilne Czy na podstawie art.66 Kodeksu Cywilnego firma może zawrzeć z osobą prywatną umowę cywilno-prawną bez wypełniania stosownych umów i własnoręcznego podpisu. (gocha) Alez (...) czytaj dalej»