prześladowanie w internecie

Odpowiedzi w temacie (0)

pawelpiotr

18.3.2018

Witam serdecznie. Mam problem dość nietypowy, nie poruszony na forum, lub umknęło to mej uwadze. Otóż miałem wątpliwą przyjemność zapoznać na czacie WP wpływową osobą działającą w branży IT(zabezpieczenia,administracja sieci), co zaowocowało moimi problemami między innymi na olx. Sprawa wygląda następująco- na olx jako sprzedający nie otrzymuję ponad miesiąc wiadomości od kupujących mimo tego, że nie mam zablokowanego konta a ilość aukcji 28. Proszę o wypowiedź zorientowane osoby, jak pociągnąć do odpowiedzialności niepoważną personę, która "ma układy w sieci", gdzie to zgłosić i jak udowodnić szkodliwy proceder? Dużo się pisze o nieuczciwości sprzedających, lecz co zrobić, jeśli podejrzewasię administratora, że ten nadużywa swoich uprawnień?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.3.2017

  Ochrona graczy przed hazardem

  Ochrona graczy przed negatywnymi skutkami hazardu oraz ograniczenie „szarej strefy” w grach hazardowych – to główne cele nowelizacji ustawy hazardowej. Nowe przepisy wchodzą (...)

 • 25.12.2017

  Ochrona dóbr prawem chronionych przed treściami opublikowanymi w internecie

  Przedsiębiorca, dochodzący roszczeń wynikających z czynu nieuczciwej konkurencji polegającego na zamieszczeniu publikacji na stronie internetowej może, na podstawie art. 35 k.p.c. wytoczyć powództwo (...)

 • 2.10.2017

  Więcej cenzury internetu?

  Komisja Europejska przedstawiła wytyczne i zasady, które dotyczą wzmocnienia aktywnego zapobiegania przez platformy internetowe obecności w internecie nielegalnych treści nawołujących do nienawiści, (...)

 • 9.6.2018

  Zwalczanie „fake news” - w kierunku większej cenzury?

  W swoim komunikacie Komisja Europejska przedstawiła kompleksowe podejście, które ma na celu reagowanie na te poważne zagrożenia poprzez promowanie ekosystemów cyfrowych opartych (...)

 • 3.3.2018

  Nie można dyskryminować operatorów gier losowych z innych państw UE

  Węgierskie przepisy dotyczące udzielania koncesji na prowadzenie tradycyjnych kasyn i przepisy dotyczące organizacji gier w kasynach internetowych są niezgodne z prawem Unii. Owe przepisy uniemożliwiają (...)