Rachunek co etap czy jeden na koniec?

Odpowiedzi w temacie (0)

kowalskiwww

18.5.2018

Witam wszystkich, mam zamiar wykonać zlecenie dla klienta (stworzenie strony www, umowa o dzieło ). Klient (prowadzi DG, ja nie) chciałby mieć możliwość rozliczania się etapami. Będzie to wyglądało tak: Zaliczka 30% wartości netto dzieła, Opłata za projekt graficzny 30% wartości netto dzieła, Opłata za zakodowanie strony www 40% wartości netto dzieła. I teraz moje pytanie: Czy MUSZĘ wystawiać rachunek co każdy etap, czy mogę wystawić jeden rachunek, na końcu, na całą kwotę? I czy powinienem wystawić rachunek tylko dla Zamawiającego, czy dla siebie też? Proszę o odpowiedź..

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 5.11.2004

  Rachunek wspólny

  Jednym z typów rachunków bankowych jest rachunek wspólny, różnice w umowie wynikają tutaj ze strony podmiotowej takiej umowy, gdyż jak sama nazwa wskazuje jest to rachunek prowadzony dla kilku osób (...)

 • 26.4.2017

  Sprawdź swoje punkty karne on-line

  Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.gov.pl. Aby z niej skorzystać, (...)

 • 20.1.2014

  Krótki poradnik dla kupującego mieszkanie z licytacji komorniczej

  Jak kupić mieszkanie z licytacji? Od czego zacząć? Jakie obowiązki spoczywają na kupującym? Nie jest tajemnicą, że zakup mieszkania z licytacji komorniczej może być bardzo opłacalny. Jeśli (...)

 • 11.7.2017

  W obronie przed windykacją...

  Proponowane przez resort sprawiedliwości przepisy wzmacniają prawa konsumentów – zobowiązują sąd do zbadania, czy roszczenie jest przedawnione. Jeśli po analizie materiału dowodowego (...)