Forum prawne

Rekordowe alimenty 3.500 zł na dwie dorosłe córki,byłą żonę oraz 15 letnią córkę

Sąd zawyżył moje obroty w firmie o blisko 435%,a co za ty idzie równiez dochód. Przypisał mi majątek odrębny,którego nigdy nie miałem.Obecnie żyję w konkubinacie razem nasz dochód wynosi ok.6.000zł brutto.Na utrzymaniu mamy córkę konkubiny ,na którą tatus nie płaci alimentów oraz nasze wpólne niepełnosprawne dziecko.Obniżka nie wchodzi w grę ponieważ wszyscy sędziowe opieraja sie na zawyżonym obrocie i dochodzie .RATUNKU co mam robić????????????

2005.2.25 12:42:37

Odpowiedzi w temacie: Rekordowe alimenty 3.500 zł na dwie dorosłe córki,byłą żonę oraz 15 letnią córkę (1)

Witaj Przede wszystkim sad ustalajac wysokosc alimentow, bierze pod uwage twoje fatyczne mozliwosci zarobkowe - czyli twoje mozliwosci a nie faktycznie ile zarabiasz. Domniemywam ze skoro masz zasadzone alimenty na zone to rozwod byl z Twojej winy. Czy w sadzie podawales fakt ze masz na utrzymaniu niepelnosprawne dziecko?? Potrzebuje kilku szczegolow jeszcze wiec prosze o kontakt droga mailowa -> kajka10@wp.pl ; pozdrawiam Kaja

2005.2.27 18:0:40

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika