e-prawnik.pl Porady prawne

Rozwod apelacja

Odpowiedzi w temacie ()

-

25.6.2003

Poszukuje odpowiedzi na pytanie: ile można się odwoływać w sprawie rozwodu gdy nie godzę się z wyrokiem sądu?
(Agaga)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mikawi

2003-06-25 14:13:02

od dnia ogłoszenia wyroku masz 7 dni na wystąpienie o uzasadnienie wyroku. Po otrzymaniu uzasadnienia (sąd ma na jego sporządzenie równiez 7 dni, choć w praktyce mozna czekac i dlużej) masz 14 dni na wniesienie apelacji. Jeśli termin o wydanie uzasadnienia wyroku minął, masz 21 dni od dnia ogłoszenia wyroku na wysłanie apelacji. Data stempla pocztowego jest równoznaczna z datą wniesienia pisma do sądu. Apelacja powinna spełniac wymogi formalne pisma procesowego.

Aga

2003-06-26 09:46:37

O.K Ale do jakich Sądów pokolei .np: Niezgodzę się znów z wyrokiem Sądu Apelacyjnego i co dalej, ile się to morze ciągnąć -chodzi mi o czas.I czy Sąd daje po 3-latach już sam orzeka o rozwodzie.

mikawi

2003-06-26 11:56:09

od wyroku sądu okregowego orzekającego rozwód przysługuje apelacja do sądu apelacyjnego, a od jego wyroku kasacja do Sądu Najwyższego (z wyjątkiem sprawy dotyczącej wysokości alimentów). Potem obowiązuje wyrok SN, nie ma możliwości odwoławczych. Ile się to ciagnie - zależy od sądu, trudno to określić, najlepiej dowiadywać się we właściwym sądzie. Nie ma czegoś takiego, że po jakimś czasie sad automatycznie orzeka o rozwodzie, zawsze bada dowody. Przesłanką do orzeczenia rozwodu jest spełnienie warunku zupełnego i trwałego ustania pozycia małżeńskiego. Po szczególy odsyłam do Kodeksu Rodzinnegi i Opiekuńczego oraz do Kodeksu Postępowania Cywilnego

Aga

2003-06-26 14:01:28

Dziękuję Ci za wszystkie wiadomości które mi napisałeś. A teraz przedstawię Ci moją sytuację. Żyję z facetem który właśnie się rozwodzi, rok temu złożył pozef o rozwód bez orzekania o winie po dwóch latach życia ze swoją żoną w związku.Sprawa ciągnie się ok roku w czym było chyba pięć rozpraw włącznie ze światkami.W końcu Sąd orzekł o rozwodzie bez winy dla obojga,lecz jego żona nie zgodziła się na to ani w ostateczności na jego winę, i powiedziała że nie podpisze i się odwoła.Ona chyba nie morze się pogodzić z tym że to on odszedł od niej.Teraz tylko morzemy razem czrzekać co ona będzie nadal robiła. Dla tego właśnie pytam o te szczegóły dotyczące właśnie Apelacji.Jak możesz to odpisz jeszcze co mi radzisz w tej sprawie .Dziękuję.Pa

mikawi

2003-06-26 14:36:43

Nie ma czegos takiego jak podpisywanie rozwodu, jeśli żona nie zgadza się z wyrokiem może się od niego odwołac, jeśli tego nie zrobi w określonym terminie wyrok sie uprawomocni. Po orzeczeniu rozwodu przez Sąd Okręgowy była żona jak pisałam wyżej ma możliwość wniesienia apelacji (o terminach wniesienia apelacji pisałam powyżej). Na jej rozpatrzenie można czekac i pół roku. Jesli wniesiona zostanie apelacja, sąd pierwszej instancji prześle jej kopię drugiej stronie (czyli ex mężowi) oraz prześle ją do Sądu drugiej instancji. W terminie 2 tygodni od otrzymania apelacji twoj partner moze wnieść odpowiedź na apelację już bezpośrednio do sądu II instancji. Sad drugiej instancji ropatruje sprawę tylko w granicach apelacji, nie ma możliwości rozszerzenia żądania pozwu ani występowania z nowymi żądaniami. Sąd drugiej instancji może pominąć nowe fakty i dowody, jeżeli strona mogła je powołać w postępowaniu przed sądem pierwszej instancji, chyba że potrzeba powołania się na nie wynikła później. Sąd drugiej instancji oddala apelację, jeżeli jest ona bezzasadna. Tak więc była żona, jeśli złoży apelację że nie zgadza się z wyrokiem orzekający rozwód jako taki, to sąd albo odrzuci jej apelację, albo badając sprawę jeszcze raz uchyli wyrok sądu I instancji i rozwód nie będzie orzeczony. Podczas sprawy nie będzie mozliwości "dogadania się" że jak będzie orzeczenie winy męża, to ona się zgadza (bo nie mozna rozszerzyć żądania apelacji), chyba że właśnie zmiany tego zapisu domagać się będzie żona w apelacji (że nie zgadza się z zapisem, że rozwód orzeczony został bez winy żadnej ze stron i wniesie o ustalenie winy męża, ale tu jest ważne na co się zgodziła na sprawie rozwodowej, jeśli uwzględniła powództwo o nieorzekaniu o winie, sąd odrzuci apelację, chyba że chciała rozwodu z winy męża, a sąd odrzucił jej wniosek i przychylił się do wniosku męża o nieorzekanie o winie). Rozprawa przed sądem drugiej instancji odbywa się bez względu na niestawiennictwo jednej lub obu stron. Pytasz co radzę w tej sprawie. Teraz możecie tylko czekac. Jeśli żona wniesie apelację, twojego partnera czekac bedzie jeszcze kolejna sprawa. Nie radzę zgadzać się w żadnym wypadku na orzekanie winy, skoro sąd tej winy nie orzekł. To niczego nie przyspieszy, natomiast orzeczenie winy męża skutkowac może dożywotnim obowiązkiem płacenia alimentów na byłą żonę (chyba że wstąpi ponownie w związek małżeński). Ponadto, aby uwzględnic apelację, była żona musi oprzec się na konkretnych artykułach i paragrafach, które zostały naruszone, co nie jest takie proste. Także byłabym dobrej myśli, nic szczególnego nie robiła, jak twoj partner dostanie apelację bedziecie mogli dowiedzieć się o co wnosi żona i wtedy ocenic jaką ma szanse na zmianę wyroku.

Aga

2003-06-26 15:01:23

Dziękuję Ci serdecznie jeszcze raz , ja za dwa dni będę wiedziała czy ona wniosła Apelację więc jesli jesteś tu częstym gościem to ci w tym własnie temacie - APELACJA w najbliższym czasie odpiszę .Do usłyszenia.Pa

Aga

2003-07-24 11:55:42

Cześć. Czekać to morzna chyba do śmierci teraz nie dawno była nastepna sprawa i poprostu ją przerwała, ona się nie godzi na rozwód i koniec ,to jej słowa niewiem co teraz robić ,czy ona wkońcu wniesie ta Apelację czy założy swoją sprawę.

mikawi

2003-07-28 15:11:54

trochę nie rozumiem, pisałaś że sąd orzekł juz rozwód, teraz piszesz, że byla kolejna sprawa. Jeśli sąd orzekl rozwód to wiążące jest postanowienie sądu, była żona może wnieść apelację jeśli się z tym wyrokiem nie zgadza, nie może zakładać odrębnej sprawy. Jeśli rozwód nie został jeszcze przez sąd orzeczony, tylko trwają kolejne sprawy była zona może przeciągac to dość długo i skutecznie (wystarczy że powie że nadal kocha męża i widzi szansę uratowania związku). Więc nie wiem jaka jest faktyczna sytuacja - czy orzeczenie rozwodu zapadło, czy też sprawa jest cały czas w toku. Pozdrawiam

Aga

2003-07-30 14:40:01

Cześć. Źle ci napisałam, gdyby wyrok zapadł to oczywiste że ona modłaby wnieść Apelację,bo nie jest zadowolona z wyroku,ale jak się okazało przerwała sprawę, poniewarz twierdzi ,że kocha nadal męża.A więc sprawa jest w toku nadal. Teraz nie wiem tylko jakie morze kroki jeszcze postawić w tym kierunku, przeciesz Sąd musi kiedyś orzec rozwód.

mikawi

2003-07-31 12:38:57

kiedyś..., może ale nie musi, jeśli sąd uzna, że są przesłanki do uratownania małżeństwa może odroczyć sprawę np. na pół roku, albo na rok. Wtedy po tym czasie trzeba ponownie składac wniosek o rozpatrzenie sprawy, jeszcze raz uzasadnić zupełnym i trwałym rozkładem pożycia i tym, że odroczenie nic nie dało, że małżonkowie nie wrócili do siebie. Jeśli twój partner nie chce orzekania o winie dobrze byłoby żeby nie przyznawał się że kogoś ma, gdyż w takiej sytuacji jego wina jest ewidentna (żona go nadal kocha i nie chce rozwodu, a on chce bo ma kogoś). Sytuacja patowa, bo ona może to niestety dość długo skutecznie przeciągać. Może warto żeby mąż z nią porozmawiał - co chce osiągnąć przez to, skoro on i tak do niej wrocić nie zamierza?

Aga

2003-07-31 13:29:22

O.K Napisałaś ,że jeśli Sąd uzna ,że są przsłanki do uratowania małużeństwa może odroczyć sprawę,ale Sędzina ewidętnie powiedziała,że widzi trwałyi zupełny rozkład małużeństwa,prosiła ja chyba na dwóh rozprawach aby sie nie wygłupiała i żeby podisała rozwód bo to jej nic nie da ,ale ona oczywiści kategorycznie zaprotestowała.Pozatym jej mąż powiedział jej na sprawie prosto w oczy ,że jej nie kocha i że nie chce juz z nią żyć.Nie wiem czy też dobrym rozwiązaniem była by rozmowa z nią i czy to by coś w zasadzie dało,bo wydaje mi się ,że do niej niedociera to że oni nie są ok. dwóch lat razem bo tyle się to wszystko ciągnie. Dosłownie paranoja, nawet nie morzemy żyć spokojnie i sobie wjakiś chociaż sposób życia ułożyć.Już nie wiem co mam robić,chyba z tego labirynyu nie ma wyjścia.

Aga

2003-08-01 14:16:01

Zapomniałam się jeszcze zapytać czy może ona jeszcze przerwać następną sprawę,lub czy Sędzina np. musi wydać wyrok ,przypuszczamy że następna odbędzie się w sierpniu. Rozmawialiśmy z adwokatem on nam powiedział, że myśli że to jusz koniec, tylko czy napewno? Chyba nie morzna ,co sprawa przerywać postępowania.

mikawi

2003-08-01 14:35:53

skoro sędzina sama widzi bezsensowność ciągniecia tej sprawy wielce prawdopodobne jest, że skończy to bicie piany na następnej sprawie. Gdyby jednak żona nadal mówiła że nie zgadza się na rozwod i istniałaby możliwość dalszego odroczenia warto byłoby, żeby twój partner zabral głos i powiedział że jest to celowe przeciąganie sprawy, że on do żony nie wróci bo jak wielokrotnie mówił nie kocha jej i dalsza zwłoka jest bezzasadna. Jeszcze raz podkreślam - niech nie daje się wrobić w orzeczenie swojej winy, bo wtedy nigdy sie nie uwolnicie od byłej żony, choćby finansowo. Czy oni mają dziecko/dzieci?

Aga

2003-08-04 09:48:39

Cześć.Ja myslę ,że ona będzie dalej to przeciągała choćby po to ,aby jemu zrobic na złość bo podobno ona podejrzewa już ,że on kogoś ma,zresztą już na sprawie powiedziała,że wie że ja jestem tylko nie miała konkretnych dowodów aby to potwierdzić , tak że już sama nie wiem co ona jeszcze może zrobić ,a dzieci oni nie mają . W tym wszystkim najśmieszniejsze jest to że byli nie całe dwa lata razem dzieci nie mają a tu takie problemy, i dwa lata ciągnąca się sprawa -fajnie co?

mikawi

2003-08-04 16:24:56

Nie jest to śmieszne, bo z tego co piszesz ona czuje się po prostu bardzo zraniona i teraz chce się przede wszystkim zemścić. Jeśli sąd orzeknie winę męża (np. zdrada, znalezienie sobie kogos innego) to była żona będzie mogła w każdym momencie życia wystąpić o alimenty na siebie jeśłi jej status finansowy w wyniku rozwodu się pogorszy (i wcale nie musi się znaleźć w niedostatku). Dlatego na waszym miejscu uważałabym aby jednak nie znalazła dowodów na istnienie waszego związku. Ponadto strona uznana za winną ponosi koszty sprawy, które w tym przypadku moga byc niemałe. A swoją drogą - jak ty bys sie czuła będąc na jej miejscu? kochasz faceta, który po zaledwie po dwóch latach malżeństwa oświadcza że chce rozwodu.

Aga

2003-08-05 07:57:32

Jch związek tak do końca nie wyglądał całkiem normalnie,bo ona nie chciała żyć ze swoim mężem tylko ze swoją mamusią i tu tkwił problem. Kiedy on ją prosił aby mieszkali razem , to ona mówiła że nie odejdzie od mamy nie mówiąc już o innych sprawach takich jak np. sex bo on poprostu nie istniał , mówiła mu że ona nie potrzebuje faceta , ona wolała sama się sama zaspokajać. Prośby jego nie pomagały, więc co miał zrobić, żaden normalny facet chyba nie chciał by mieć takiej żony. Z resztą na samym początku wystąpił o Separację poto aby wszystko sobie przemyślała, ale po co ona i tak miała to w nosie wolała swoją matkę. Więc chyba go tak bardo wcale nie kochała tylko dobrze grała, sprawa tu jest jeszcze tego rodzaju ,że mają razem wybudowany dom a on firmę z dochodów której żyje sobie bardzo dobrze , a morał jest z tego jeden najwarzniejsze dla niej są niestety pieniąszki, bo zawsze była okropną materialistką. I tu tkwi chyba sprawa podpisania rozwodu, ona go poprostu wcale nie kochałała , ona się boi o dom bo nie ma za co męża spłacić .

Malinka

2004-03-25 12:10:35

Sąd Okręgowy orzekł rozwód z wyłącznej winy mężą nakazał mężowi opuścić mieszkanie orzekł eksmisje. Niestety mąż złożył apelację. W sądzie zeznawali świadkowie, mąż ma wyrok o przymusowe leczenie,wyrok za znęcanie się nad rodziną. Czy mam szansę na to że Sąd odrzuci apelację mąża? Czy może zmienić decyzję Sądu na moja niekorzyść? Jak to wygląda w praktyce? Błagam powiedzcie mi co mam robić. Brak mi już sił .

Lolek alimenty.pl

2009-04-23 14:09:31

Witam !! Mam pytanie miałem sprawę rozwodową 1 kwietnia, 14 kwietnia wpłyneła prośba ze strony żony o pisemne uzasadnienie wyroku, żona agodziła sie na roawód bez orzekania o winie. Co dalej może ???????

gościk alimenty.pl

2009-06-22 21:10:28

Coż mam powiedzieć, jestem w takiej samej sytuacji. "rozwodzę" sie już 1,5 roku. Sąd oddalił mój pozew bo mój mąż na czwartej rozprawie, kiedy wszystko już prawie wskazywalo jego winę (świadkowie itp) nagle uznał, że mnie kocha i widzi szanse na wznowienie pożycia. Oczywiście przez caly czas rozwodu (prawie rok) jego ratowanie polegało na tym , że wysłał mi 2 sms-y z życzeniami na święta. Ale sąd nie dal mi rozwodu i apelacyjny podtrzymal. Wtedy pozostaje już tylko poczekać i założyć nową sprawę. Koszmar potrwa na pewno jeszcze co najmniej rok:(

Ewa Julia alimenty.pl

2009-08-14 10:25:03

Witam! Moja sytuacja wygląda następująco: Wniosłam pozew o rozwód z orzekaniem o winie męża (nadużywanie alkoholu), na pierwszych trzech sprawach mąż nie godził się na rozwód pomimo iż przyznawał, że nadal pije. Zeznawali świadkowie, były wykazy z policji ile interwencji było kiedy był pod wpływem, na czwartej sprawie powiedział, że zgadza się na rozwód bez orzekania o winie, zgodziłam się na to pod warunkiem, że mąż sie wyprowadzi. Sąd orzekł rozwód oraz nakaz eksmisji męża oraz nie zmniejszył przyznanych mi alimentów pomimo, że mąż obecnie nie pracuje. Uzasadnieniem tego było, że porzucił bardzo dobrze płatną pracę mając już zasądzone alimenty. Teraz straszy mnie apelacją. Od czego może się odwołać skoro zgodził się na rozwód? Od eksmisji i alimentów? Mamy małe mieszkanie, śpie w pokoju córek na podłodze, właściwie był to jeden pokój przedzielony na pół więc jaki pokój miałby sąd przyznac mężowi jeśli ten uporczywie nie chce się wyprowadzić? Wczoraj znów była policja, wrócił pijany i tak się zachowywał, że obudził córkę (epitety w moim kierunku, szmato , dziwko itp) Jeśli ktoś się na tym zna to proszę o poradę. Ewa

Marko

2016-06-02 15:00:26

Witam, odwowalem się od wyroku do sądu apelacyjnego. Czy podczas trwania procesu mogę ukladac sobie normalnie życie życia moja była może to wykorzystać w apelacji ?

Ulac12345

2017-02-23 09:16:56

Czy może mi ktoś coś doradzić w 2015 R. Zlozyłam pozew rozwodowy z zabezpieczeniem alimentacyjny w 2016 R rozprawa była 1 i odczytanie wyroku były mąż zgodził się na rozwód ale nie zgodził się co do wysokości alimentów w kw 600 zł na naszego nieletniego syna 14 lat i złozył apelacjęw 2016 roku w październiku I 18 października ja złożyłam kolejny wniosek i zabezpieczenie alimentacyjne czekałam na odpowiedź Sądu do połowy listopada i napisałam pismo ponaglajace na które też nie dostałam odpowiedzi w styczniu 2017 R. Napisałam pismo do prezesa sądu w przeciągu tygodnia dostałam postanowienie o zabezpieczeniu bez klałzuli wykonalnosci 25 stycznia złożyłam kolejny wniosek i klałzulę na która czekałam ponad 3 tygodnie A między czasie sąd dorzucił apelację byłego męża z powodu braku opłaty i braków formalnych teraz były mąż złozył zażalenie od zabezpieczenia i z tego co widziałam w aktach też są braki formalne i brak opłaty .Ile to jeszcze będzie trwać? i czy wyrok po odrzuceniu apelacji się uprawomacnia? On uważa że 600 zł dla 14 latka to jest za dużo i proponuje 300 zł nadmieniam że nigdy nie łożył na utrzymanie dzieci co jest udokumentowane i sam się przyznał w sądzie rodzinnym bo miał założoną Nk w związku z przemocą w rodzinie proszę o jakieś wskazówki bo mam wrażenie że w sądzie ktoś Nie źle miesza

pysia

2017-06-13 22:10:09

Złożyłam pozew o rozwód z orzeczeniem o winie, gdyż gdy pił niedkładał się do utrzymania rodziny(przez ostatni rok byliśmy w nieformalnej separacji)znencał się nademną na oczach syna(sprawe wygrałam) mąż złożył apelację którą sąd odrzucił złożył wyżej apelację i złożył oświadczenie. Wszystko to zrobiłam gdy go zabrali do więzienia za jazdę po alkoholu, wcześniej sie bałam. Brakuje mi jusz cierpliwości zwłaszcza że kogoś poznałam. Czy może to wykorzystć?

urszula

2017-08-25 14:04:53

Czy rozwód może być uprawomocniony na 4 miesiące wstecz? Od stycznia do 29 czerwca wydzwoniałam i jezdziłam do sądu okręgowego przeglądając akta sprawy rozwojowej czekając na uprawomocnienie którego nie byłoa sprawa trwała od 2015R aż wkąńcu w marcu tego roku złożyłam skargę na opieszałość sądu w sądzie apelacyjnym w kwietnu dostałam odpowiedz że skarga została przyjęta.jeszcze w kwietniu byłam w okręgowym zajrzeć w akta i sprawdzić co z uprawomocnieniem i znowu brak akta u sędziego w maju nic w czerwcu 19 nic a 29 czerwca dowiaduję się że wyrok uprawomocniony jest od 22 lutego 2017 rok a do informacji podano 21 czerwca.Jak mam to zrozumieć?

urszula

2017-08-25 14:10:28

Czy rozwód może być uprawomocniony na 4 miesiące wstecz? Od stycznia do 29 czerwca wydzwoniałam i jezdziłam do sądu okręgowego przeglądając akta sprawy rozwojowej czekając na uprawomocnienie którego nie byłoa sprawa trwała od 2015R aż wkąńcu w marcu tego roku złożyłam skargę na opieszałość sądu w sądzie apelacyjnym w kwietnu dostałam odpowiedz że skarga została przyjęta.jeszcze w kwietniu byłam w okręgowym zajrzeć w akta i sprawdzić co z uprawomocnieniem i znowu brak akta u sędziego w maju nic w czerwcu 19 nic a 29 czerwca dowiaduję się że wyrok uprawomocniony jest od 22 lutego 2017 rok a do informacji podano 21 czerwca.Jak mam to zrozumieć?

Ogundele

2017-09-07 23:00:12

MUSISZ PRZECZYTAĆ: Nazywam się Susan Davis, amd z Glasgow w Wielkiej Brytanii. Chcę zeznawać o wielkim człowieku nazwie Doktor Dr Ogundele, byłem oszukany tak wiele razy i nigdy dotąd nie widziałem żadnego potężnego człowieka, jak dr Ogundele, mój mąż zostawił mnie, ponieważ nie mogłem mieć własnego dziecka, a drugi powód był także dlatego, że nie byliśmy w stanie opłacać nienarodzonego dziecka, pewnego dnia jako zdegradowana kobieta, którą pojechałem do internetu, a ja spotkałem się z postem dr Ogundele napisanym przez kobietę, z którą pomagał wcześniej, zachęcam się do kontaktu z nim, pierwsze słowo, które powiedział mi, że powinienem być szczęśliwy, że skontaktowałeś się z nim, że moje problemy się skończą, kilka dni po jego modlitwach i konsultacji mój mąż wrócił z błaganiem i wyprowadził nas z ubóstwa swoimi mocami, z przyjemnością informujemy każdego czytałem to, że mam własne dziecko na drodze. Dr Ogundele jest jak żaden inny czary, ma doskonałe rozwiązanie problemów związanych z relacjami, ubóstwem, chorobami i małżeństwem, a nawet sprawi, że będziesz miał szczęście w swoim życiu. Wierzę mu i dziś cieszę się, że wszyscy wiedzą, że ten czarujący czarodzieja ma moc do problemów życia z wszelkimi rodzajami choroby z jego mocą. bo wierzyli w Niego, mam szczęście. Dziękuję, że ci ludzie wciąż tam są i potrzebują pomocy, a ja go upuszczę, skontaktujesz się z nim, a potem wyskakujesz za mnie. Dr.Ogundele napisz do swojego: ogundeletempleofsolution@gmail.com lub swojego telefonu: +27618920352

AnnaG

2018-02-17 09:41:03

Witam. Mialam sprawę rozwodowa 12lutego, mąż na wszystko sie zgodzil. Tzn.na alimenty i rozwod oraz to co zeznalam w sadzie. Nie jestem z mężem juz od 3lat w ciagu tych 3lat prowadzilam juz drugie życie. Pytanie jest takie czy mąż może sie odwołać do sądu by zeznac to jak żyłam z innym partenerem i czy to ma jakis związek z innym wyrokiem sądu?

Basia_87

2022-07-17 22:06:23

Ja mogę polecić mecenas Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską z kancelarii przy ul. Szerokiej 18/19/1 w Gdańsku. W mojej sprawie rozwodowej doskonale rozprawiła sie z oszczerstwami ze strony bylego męża. Alimenty na dzieci uzyskałam takie, jak chciałam. Polecam serdecznie! https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

JakubP91

2022-08-06 18:45:56

Polecam mecenas Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Rozwód z żoną załatwiony szybko i bez problemowo po kontakcie i ustaleniu szczegółów z Panią Mecenas. Dobry adwokat Gdańsk Polecam serdecznie! https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

JakubP91

2022-09-22 01:36:04

Polecam mecenas Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Rozwód z żoną załatwiony szybko i bez problemowo po kontakcie i ustaleniu szczegółów z Panią Mecenas. Dobry adwokat Gdańsk Polecam serdecznie! https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

JakubP91

2022-10-02 02:46:41

Rozwody? Sprawy cywilne? Jedynie Magdalena Rymkiewicz-Aranowska! Mój rozwód z żoną załatwiony szybko i bezproblemowo dzięki współpracy z Panią Mecenas. Dobry adwokat Gdańsk Polecam serdecznie! https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

MarcinPys1995

2022-11-04 20:55:50

Bardzo polecam Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską z kancelarii przy ul. Szerokiej 18/19/1 w Gdańsku. Adwokat Gdańsk, który nie zdziera niewiadomo ile. Sprawa przebiegła szybko i rozwód bez orzekania o winie uzyskaliśmy od ręki https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

MarcinPys1995

2022-11-12 01:44:16

Ja mogę polecić mecenas Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską z kancelarii przy ul. Szerokiej 18/19/1 w Gdańsku. W mojej sprawie rozwodowej doskonale rozprawiła sie z oszczerstwami ze strony bylego męża. Alimenty na dzieci uzyskałam takie, jak chciałam. Polecam serdecznie! https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

MarcinPys1995

2022-11-12 01:51:12

Polecam Adwokat Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Moim zdaniem najlepszy w Gdańsku. Prowadzi sprawę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem, w razie pytań dostępna i kontaktowa. Najlepszy adwokat z jakim miałem przyjemność współpracować! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl

MarcinPys1995

2022-11-21 01:35:44

Polecam Adwokat Magdalenę Rymkiewicz-Aranowską. Moim zdaniem najlepszy w Gdańsku. Prowadzi sprawę od początku do końca z pełnym zaangażowaniem, w razie pytań dostępna i kontaktowa. Najlepszy adwokat z jakim miałem przyjemność współpracować! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl

Martynarozalska

2022-12-01 20:15:50

Polecam Mecenas Rymkiewicz-Aranowską! Najlepszy wybór w Trójmieście, załatwiła mój rozwód tak jak chciałam, wysokość alimentów bardzo zadowalająca, dodatkowo Pani Magdalena udziela płatnych porad prawnych również w formie on-line! Polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl

Martynarozalska

2022-12-04 18:45:47

Polecam Mecenas Rymkiewicz-Aranowską! Najlepszy wybór w Trójmieście, załatwiła mój rozwód tak jak chciałam, wysokość alimentów bardzo zadowalająca, dodatkowo Pani Magdalena udziela płatnych porad prawnych również w formie on-line! Polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl

Martynarozalska

2022-12-13 16:27:59

Polecam Mecenas Rymkiewicz-Aranowską! Najlepszy wybór w Trójmieście, załatwiła mój rozwód tak jak chciałam, wysokość alimentów bardzo zadowalająca, dodatkowo Pani Magdalena udziela płatnych porad prawnych również w formie on-line! Polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl

MarcinPys1995

2022-12-25 13:40:21

Jeżeli szukasz profesjonalnego adwokata do spraw rozwodowych na terenie Gdańska i Trójmiasta, to Magdalena Rymkiewicz-Aranowska będzie doskonałym wyborem. Jest ona specjalistką od tego typu postępowań sądowych oraz posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Potrafi skutecznie negocjować, aby osiągnąć pozytywny rezultat dla swojego klienta oraz drugiej strony. Ponadto oferuje również płatne porady prawne w formie on-line dotykające innych aspektów życia rodzinnego, takich jak alimenty czy opieka nad dziećmi oraz kwestie spoza prawa rodzinnego tj. kredyty CHF czy prawo karne. Serdecznie polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

Martynarozalska

2023-02-18 03:36:54

Jeżeli szukasz profesjonalnego adwokata do spraw rozwodowych na terenie Gdańska i Trójmiasta, to Magdalena Rymkiewicz-Aranowska będzie doskonałym wyborem. Jest ona specjalistką od tego typu postępowań sądowych oraz posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Potrafi skutecznie negocjować, aby osiągnąć pozytywny rezultat dla swojego klienta oraz drugiej strony. Ponadto oferuje również płatne porady prawne w formie on-line dotykające innych aspektów życia rodzinnego, takich jak alimenty czy opieka nad dziećmi oraz kwestie spoza prawa rodzinnego tj. kredyty CHF czy prawo karne. Serdecznie polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

MarcinPys1995

2023-02-25 02:39:04

Jeżeli szukasz profesjonalnego adwokata do spraw rozwodowych na terenie Gdańska i Trójmiasta, to Magdalena Rymkiewicz-Aranowska będzie doskonałym wyborem. Jest ona specjalistką od tego typu postępowań sądowych oraz posiada bogate doświadczenie w tym zakresie. Potrafi skutecznie negocjować, aby osiągnąć pozytywny rezultat dla swojego klienta oraz drugiej strony. Ponadto oferuje również płatne porady prawne w formie on-line dotykające innych aspektów życia rodzinnego, takich jak alimenty czy opieka nad dziećmi oraz kwestie spoza prawa rodzinnego tj. kredyty CHF czy prawo karne. Serdecznie polecam! 509 393 129 https://adwokat-rymkiewicz-aranowska.pl/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • rozwód - pilne witam, mam, a raczej mamy problem oczywiście chodzi o rozwód. Od roku mieszkam z moim kochanym za granicą. W taj chwili ciężko się ruszyć i popytać adwokata, może uzyskamy tutaj (...) czytaj dalej»

  • Kasacja rozwodu Sprawa dotyczy znajomego. 2 lata temu wniosl sprawe o rozwod. W I instancji dostal rozwod z orzeczeniem obopolnej winy. Jednak jego "ex" nie zgadzala sie tym wyrokiem i zglosila (...) czytaj dalej»

  • Wysokość alimentów - a dochody ojca Poszukuję informacji o tym, ile może wynieść maksymalna kwota alimentów w stosunku do dochodów ojca (zobowiązanego). Czy przepisy polskiego prawa wskazują (...) czytaj dalej»