Samochód Parking Policyjny UK

Odpowiedzi w temacie (1)

naneknh18

18.10.2016

Witam. Nie wiem czy w dobrym miejscu pisze ale mam duży problem. otóż posiadam Tymczasowe Prawo Jazdy i przebywam na terenie wielkiej brytani 2 dni temu jechałem w Angli samochodem Anglikiem na autostradzie gdzie nie powinienem w ogóle jechać nie miałem oznakowanego samochodu "L" i nie było zemną osoby(pasażera) posiadającego ważne prawo jazdy. Jechałem sam. Policja zatrzymała mnie za brak M.O.T który miną 2 tygodnie temu byłem dzisiaj na policji po odbiór samochodu ale pani w okienku zadzwoniła do mojej ubezpieczalni żeby zgłosić incydent, po czym ubezpieczalnia w tym samym czasie zerwała zemną umowę za złamanie zasad.Wynik końcowy nie mogę odebrać samochodu bo nie mam ubezpieczenia,nie mogę sprzedać samochodu bo go nie mam. Mam Pytanie czy mogę przyjechać ze znajomym który posiada warsztat samochodowy i żeby podjechać i wziąć ten samochód na lawetę i przewieź do garażu?? czy można przewozić samochód na lawecie jeśli ten samochód niema ubezpieczenia??? a jeśli ta opcja nie wyjdzie czy jest możliwość żeby znajomy który może jeździć wszystkimi samochodami osobowymi może kupić na 1 dzień ubezpieczenie na mój samochód ale na jego nazwisko tylko po to żeby przejechać tym samochodem do garażu??.. dziękuje i przepraszam)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Poszkodowa y

2018-06-27 17:17:43

Witam potrzebuje pomocy w Anglii na ulicy stało moje auto zapakowane prawidłowo tax mot ubezpieczenie wszystko opłacone poszedłem do znajomych na domową imprezę gdy wróciłem po auto nie było to widziałem że by la wybite szyba w nim po prostu po szkle w miejscu gdzie zaparkowalem auto zaraz poszedłem na policję zgłosić kradzież co się okazało ktoś powybijal szyby w moim aucie wszystkie i auto zostało odcholowane co teraz dlaczego mam płacić za laweta i za parking drugie pytanie czy jeśli dam sobie spokój z tym autem to podniose jakieś koszty dodam jeszcze że stało się to 300 mil od mojego miejsca pracy proszę o jaką kolwiek pomóc nie wierzę że w tak łatwy sposób można kogoś pozbawić auta pozdrawiam

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • „Podstępne” parkingi przy marketach?

  Prezes UOKiK przygląda się zasadom działania parkingów przy sklepach Biedronka i Aldi. Ze skarg konsumentów wynika, że brakuje rzetelnej informacji o zasadach korzystania z parkingu, (...)

 • Sprawdź terminy leczenia

  Informator o terminach leczenia to wyszukiwarka, w której sprawdzisz, gdzie najszybciej uzyskasz pomoc medyczną. W bazie adresów i telefonów wyszukiwarki znajduje się blisko (...)

 • Wymiana prawa jazdy

  W okresie powojennym w Polsce prawa jazdy wydawane były na podstawie różnych aktów prawnych. Wprowadzały one różnorodne wzory druków prawa jazdy a także różnorodne (...)

 • Zmiany w projektowaniu budynków

  Od 1 stycznia 2018 r. obowiązuje podpisana 14 listopada 2017 r. przez ministra infrastruktury i budownictwa nowelizacja rozporządzenia w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać (...)

 • Odliczenia związane z nabyciem samochodów

  Na gruncie poprzedniej ustawy VAT prawo do odliczenia podatku przysługiwało tylko podatnikom nabywającym samochody inne niż osobowe, których dopuszczalna ładowność wynosiła co najmniej 500 kg. (...)

NA SKÓTY