Spor o grosz

Odpowiedzi w temacie (0)

Zielony9292

5.8.2017

Witam. Mam problem z komornikiem, poniewaz wzialem szybka pozyczk, splacilem ja ale bez jednego grosza. Mimo kilkukrotnego wysylania kwoty do pozyczkodawcy, zawsze on to odsylal. Kwota wkoncu urosla do 600zl oraz zostalo wprowadzone przeciw mnie postepowanie komornicze. Pozatym pani z windykacji dzwoni do mojej rodziny zebym splacila zaleglosc. Co zrobic w takiej sytuacji? Pozdrawiam i prosze o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 21.6.2017

  Wkrótce dostaniesz list z ZUS

  Każdy, kto ma odłożony choćby 1 grosz na koncie emerytalnym w Zakładzie Ubezpieczeń Społecznych, otrzyma wkrótce Informację o Stanie Konta Ubezpieczonego. Warto do niej zajrzeć i sprawdzić (...)

 • 6.6.2016

  Przedawnienie roszczenia o wynagrodzenie ze stosunku pracy

  Roszczenie o wynagrodzenie pracownika wobec pracodawcy z tytułu stosunku pracy jest roszczeniem majątkowym, ulegającym przedawnieniu. Oznacza to że w razie dochodzenia przedawnionego roszczenia, pracodawca (...)

 • 27.10.2017

  Bezpieczeństwo zdrowotne obywateli a protesty lekarzy

  Zgodnie z ustawą o rozwiązywaniu sporów zbiorowych osoby pracujące na stanowiskach, na których zaniechanie pracy zagraża życiu i zdrowiu ludzi lub bezpieczeństwu państwa, nie mogą (...)

 • 19.2.2016

  Mediacja – alternatywa dla rozwiązywania sporów sądowych.

  Z dniem 1 stycznia 2016 roku weszła w życie zmiana Kodeksu postępowania cywilnego, wprowadzona ustawą z dnia 10 września 2015 r. o zmianie niektórych ustaw w związku ze wspieraniem polubownych (...)

 • 20.9.2017

  Umowna właściwość sądu

  Chcąc wystąpić z roszczeniem przeciwko naszemu dłużnikowi, musimy najpierw ustalić sąd do którego nasz pozew zostanie złożony. Często przy wyznaczeniu sądu według właściwości miejscowej (...)