Forum prawne

Sprawdzony adwokat - Lublin - Sprawy spadkowe - forum prawne

Witajcie! Poszukuję rzetelnego i sprawdzonego Adwokata w Lublinie, który kompleksowo zajmie się moją sprawą spadkową i ewentualnymi problemami ze spadkobiercami. Potrzebuję pomocy w sprawnym i szybkim podziale majątku między mną, a 4 moich braci. Dodam, że jesteśmy bardzo skłócona rodziną, a to generuje sporo dodatkowych problemów. Jaki wg. waszych doświadczeń adwokat w Lublinie będzie najlepszy do tego tytułu spraw? https://pielecki.pl/specjalizacje/prawo-rodzinne/ Ktoś korzystał z usług p. WIktora Pieleckiego ? Pozdrawiam

2021.11.18 11:54:52

Odpowiedzi w temacie: Sprawdzony adwokat - Lublin - Sprawy spadkowe (25)

Adwokat Aneta Lipska jest znana z kompetencji w sprawach spadkowych i odszkodowaniach jeśli szukasz kogoś z Lublina. Tutaj masz namiar na stronę jej kancelarii https://adwokatlublin.info.pl/. Warto zwrócić na nią uwagę, jeśli potrzebujesz fachowej pomocy.

2023.9.13 8:3:29

Jeżeli chodzi o adwokata w sprawie spadku to ja bardzo cenię sobie Panią Mecenas Magdalenę Chróścielewską w tej materii. Nie będziecie żałować i mówię to jako osoba, która spotkała na swojej drodze wielu adwokatów. Mam porównanie i wiem, że jest najlepsza. Do tego OSOBIŚCIE reprezentowała mnie na sali sądowej i zawsze się ze mną kontaktowała OSOBIŚCIE!!!
Tu sobie zobaczcie
https://www.dobryprawnik-lodz.pl/thread-category/prawo-spadkowe/
Tu masz komórkę +48 666 600 773

2024.6.11 13:30:9

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika