Status absolwenta i staż absolwencki

Odpowiedzi w temacie (1)

-

20.1.2004

Mam pytanie w 2001 roku zdałam maturę i po jakimś czasie zarejestrowałam się w urzędzie pracy ponoć wtedy miałam status absolwenta i mogłam iść na staż ale niestety nikt mi tego nie powiedział teraz skończyłam kurs masażu z urzędu pracy i ktoś powiedział mi że po kursie mogę się ubiegać o staż lecz druga osoba z urzędu powiedziała że minęło 12 miesięcy i ponoć nie mogę a w ulotce informacyjnej znalazłam informację że skoro jestem osobą niepełnosprawną to mogę ubiegać się o staż jednak nikt nie potrafi podać mi konkretnej odpowiedzi-POMÓŻCIE-nikt nie przyjmie mnie do pracy bez praktyki a nie wiem jak można ubiegać się o praktykę i czy trzeba mieć jakieś skierowanie na praktykę? no i co z tym stażem?
(vixi)

Nie znalazłeś odpowiedzi?

alcia

2004-09-14 10:45:59

czy mozna zrezygnowac ze stazu

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.1.2005

  Służba wojskowa studentów

  Służba wojskowa stanowi powszechny, choć nie przez wszystkich oczekiwany i akceptowany obowiązek. W przypadku studentów, obowiązek ten można było wypełnić po studiach. Najnowsza zmiana (...)

 • 28.3.2017

  Zmiany w górnictwie

  Nowelizacja ustawy o funkcjonowaniu górnictwa węgla kamiennego wprowadza zmiany niezbędne do uporządkowania majątku przedsiębiorstw górniczych. Spod reżimu ustawy o kształtowaniu ustroju (...)

 • 13.12.2018

  Płaca minimalna do zmiany

  Ministerstwo Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej przygotowało projekt ustawy zmieniającej zasady wyliczania wysokości minimalnego wynagrodzenia. W świetle projektowanych przepisów do minimalnej (...)

 • 20.12.2013

  Emerytury częściowe w 2014 roku

  Nowelizacja systemu emerytur jaka miała miejsce na początku 2013 roku wprowadziła nieznaną dotychczas instytucję emerytury częściowej. Zgodnie z nowymi założeniami prawo do emerytury warunkowane (...)