Taras na działce według Quad usum

Odpowiedzi w temacie (0)

Dede55

10.4.2018

Witam, Czy na budowę tarasu na gruncie, na bloczkach betonowych wymagane jest pozwolenie na budowę, lub zgłoszenie ? Dodam, że taras będzie skonstruowany z palet. Do palet zostaną przykręcone deski. Nie będzie w żaden sposób przymocowany do elewacji budynku. I następne pytanie. Do działki sąsiada jest 4 m. Czy mogę wykonać taras do długości 3,2 m, tak żeby zostawić tylko 80 cm od działki sąsiadującej ? Taras ok 12 m2. Będę wdzięczny za wszelaką pomoc w tym temacie. Pozdrawiam. Łukasz

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.6.2017

  Meble ogrodowe - kupuj z głową

  Kupujesz meble ogrodowe? Dowiedz się, na co zwrócić uwagę. Odpowiednio dobrane meble ogrodowe potrafią ozdobić każdy taras, altankę i ogród, a dzięki funkcjonalności niektórych (...)

 • 6.2.2015

  Zmiany w prawie budowlanym 2015

  Rewolucyjne zmiany w prawie budowlanym - rozszerzenie inwestycji niewymagających pozwolenia na budowę, uproszczenie projektu i wiele innych udogodnień.

 • 12.10.2016

  Kiedy można budować w granicy ?

  Zasady budowania w granicach nieruchomości reguluje Rozporządzenie Ministra Infrastruktury z dnia 12 kwietnia 2002 r. w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. (...)

 • 8.3.2017

  Odległość ściany od granicy działki...

  W przypadku, gdy w decyzji o warunkach zabudowy i zagospodarowania terenu dopuszczono sytuowanie budynku w zabudowie jednorodzinnej, zwróconego ścianą bez otworów okiennych lub drzwiowych (...)

 • 31.10.2018

  Jakie są kategorie prawa jazdy?

  Jeżeli ktoś chce uzyskać prawo jazdy, powinien sprawdzić, jakie pojazdy można prowadzić w poszczególnych kategoriach oraz w jakim trzeba być wieku, żeby móc zdać egzamin, aby je (...)