umowe zespołu muzycznego

Odpowiedzi w temacie (0)

mateuszck23

12.11.2012

Witam. Jestem członkiem 4 osobowego zespołu muzycznego. Gramy od 3 lat róznego rodzaju imprezy okolicznościowe typu wesela itp (dodam iż zespół nie jest zarejesrowany). Zaczynaliśmy od zera i sprzętu więc jeden z rodziców wziął nam sprzęt do grania na rty a my go spłacaliśmy.Został spłacony po roku. Wartość sprzętu wynosi ok 12-14 tys zł. Niedługo nie wiadomo czy nasze drogi się nie rozejdą wiec chcialibyśmy spisać umowe między sobą aby wtedy gdy ktoś odejdzie z zespołu dostał swoja część na którą pracował. Chcielibyśmy w umowie zapisać że: -po odejsciu członka zespołu reszta jest w ciągu 2 miesiecy zobowiązana na spłącenie -jęsli reszta zespolu nie wywiąże się ze spłaty osoby następuje sprzedaż i podział sprzętu na 4. Jak spisać taką umowe aby była ważna? pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 26.2.2018

  Po co nam zespół do przeciwdziałania propagowaniu faszyzmu?

  Celem działania Zespołu ma być wypracowanie założeń zmian obowiązujących przepisów, które pozwolą na skuteczniejszą walkę z przestępstwami polegającymi na publicznym propagowaniu (...)

 • 27.8.2018

  Cisza nocna - jakie są następstwa zakłócania ciszy nocnej

  Prawdopodobnie każdy z nas przynajmniej raz w życiu doświadczył przykrych następstw zakłócania ciszy nocnej. Nasz spokojny sen wpływa na sprawne funkcjonowanie organizmu za dnia, dlatego (...)

 • 29.7.2018

  Zmiana składu zespołu szacującego szkody łowieckie

  Obecna nowelizacja zmienia skład zespołu szacującego szkody łowieckie. W miejsce przedstawiciela jednostki samorządu terytorialnego wchodzić będzie przedstawiciel wojewódzkiego ośrodka doradztwa (...)

 • 18.4.2017

  Porzucenie pracy - Jakie są konsekwencje porzucenia pracy?

  Obecnie porzucenie pracy nie jest w sposób szczególny uregulowane w polskim systemie prawnym jednak porzucenie pracy stanowi ciężkie naruszenie podstawowych obowiązków pracowniczych, (...)

 • 28.7.2017

  Wypadek przy pracy - co dalej?

  Bez względu na charakter pracy świadczonej w zakładzie pracy oraz ryzyko z nią związane, a także bez względu na wprowadzone przez pracodawcę środki bezpieczeństwa, w każdym zakładzie pracy (...)