upadłość jednego wspólnika spółki cywilnej

Odpowiedzi w temacie (2)

warfnir

4.12.2015

Witam. Czy jest możliwość ogłoszenia upadłości z możliwością zawarcia układu tylko przez jednego wspólnika spółki cywilnej ? Poza zaległościami spółki, ów wspólnik ma również zaległości prywatne. Pozostali wspólnicy przebywają za granicą. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

krol_p

2017-10-27 12:33:19

Polecam konsultację z firmą Tatara i Współpracownicy (http://tatara.com.pl/), mają bardzo duże doświadczenie w sprawach związanych z upadłością byłego przedsiębiorcy. Ostatnio korzystałam z ich konsultacji w postępowaniu prepack i byłam bardzo zadowolona!

i

2018-01-08 00:05:21

Jeśli ktoś znajduje się w stanie niewypłacalności, proponuję umorzyć wszystkie długi w ramach upadłości konsumenckiej. Jest to tak naprawdę jedyna droga do umorzenia wszystkich zobowiązań, których dłużnik nie jest w stanie spłacić. Nie ma innej drogi poza spłatą, albo umorzeniem części zobowiązań w ramach układu z wierzycielami. Z dniem ogłoszenia upadłości dłużnik uzyskuje odprężenie albowiem żaden z wierzycieli nie może już windykować dłużnika. Wierzytelności mogą co najwyżej zostać zgłoszone do masy upadłości. Wszystkie postępowania egzekucyjne zostają zawieszone i umorzone z mocy prawa. Na zakończenie postępowania dłużnik zostaje oddłużony ze wszystkich długów. Dłużnik nie musi posiadać żadnego majątku, a wszystkie koszty w takim wypadku pokrywane są ze skarbu państwa. Jest to najprostsza droga do rozpoczęcia nowego życia. Jeżeli są Państwo zainteresowani upadłością konsumencką proszę skontaktować się z nami pod numerem telefonu: 515587191, lub poprzez naszą stronę http://icta.pl/uslugi. W przypadku wątpliwości, które pewnie się pojawiają, albo innych pytań również zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Twój kontakt.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: