e-prawnik.pl Porady prawne

windykacja po latach

Odpowiedzi w temacie (0)

dadek80

1.8.2011

Czy firma windykacyjna ma prawo nękać upomnieniami po 8 latach? I twierdzić, że opłata za książkę zamówioną w internecie była nie uiszczona(choć była, ale nie posiadam już dowodu)?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam. Mam pytanie. Po ilu latach przedawnia się dług za jazdę bez biletu. Ponieważ dziś odezwała się pewna firma windykacyjna. Ze mam dług u nich za jazdę bez biletu. Mandat był wystawiony w (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • pewnie dług nabyła już firma Kruk poprzez cesje wierzytelności. Najlepiej zadzwoń do nich i sie z nimi dogadaj. Prawdopodobnie wierzycielem jest już firma kruk. Miałem podobną sprawę. Do telefonii (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 13 odpowiedzi)

 • BARDZO PILNE!!! jeśli powód zaklada sprawę o rozwód i po 2 latach spraw sąd nie orzeka o rozwodzie i prawnie ustala separacje to kto w takim przypadku ponosi koszty tych wszystkich spraw rozwodowych (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Zajmujemy się skuteczną windykacją. Swój sukces opieramy na działaniach prokuratury. Windykacja na koszt dłużnika. 517-921-326 czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, potrzebuje pomocy w omówieniu art.68 kk a dokładnie jego §2, chodzi o \"w szczególności gdy popełnił inne niż określone w § 1 przestępstwo\" - różne poglądy dot. tych \"innych przestępstw\" (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)