Forum prawne

Wynagrodzenie za Staż 2014r

Witam użytkowników mam do was pytanie dotyczące wynagrodzenia za staż współfinansowane przez unie europejską. Interesuje mnie tylko jedna sprawa a mianowicie otrzymałem dzisiaj list z urzędu pracy i z tego co jest tu napisane będę otrzymywał stypendium w wysokości 120% kwoty zasiłku dla bezrobotnych czyli 823,60 zł miesięcznie . A wiec z tego co jest mi wiadomo to wynagrodzenie za staż w 2014 roku wynosi 988zl brutto w takim razie jakim niby cudem ja mam otrzymać 823,60zł skoro jest to finansowane z UE a jak każdy wie to te 988 zł nie podlega opodatkowaniu tak więc jeżeli się nie mylę to kwota która powinna mi podlegać na rękę to 988 zł jeżeli się mylę to bardzo proszę was o wytłumaczenie mi jak to powinno wyglądać.

PS. Jeżeli zamieściłem post w nieodpowiednim miejscu bardzo przepraszam jeżeli to forum nie zajmuje się w wyjaśnianiu takich spraw również przepraszam za spam zatem jeżeli tak jest proszę o krótką informacje .

2014.3.20 19:39:13

Odpowiedzi w temacie: Wynagrodzenie za Staż 2014r (1)

Ja byłem na stażu od X 2013 do styczeń 2014 i mam ponad 10 letni staż pracy. Z UE dostawałem 988.40 netto , w drugiej części stażu finansowany przez Fundusz Pracy dostawałem 844,44 netto - to mogło być po potrąceniu podatku.

2014.4.15 20:2:21

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika