e-prawnik.pl Porady prawne

zabranie prawa jazdy-mandaty

Odpowiedzi w temacie (0)

maciek38

2.9.2010

Witam Mam takie pytanie czy za niezapłacone mandaty można zabrać kierowcy prawo jazdy?Z góry dziękuję za odpowiedzi

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam, policja zatrzymała mi prawo jazdy ( 0,11 mg/l i 0,09 mg/l) a sąd uniewinnił, czy mogę starać się o odszkodowanie za niesłusznie zatrzymane prawo jazdy ( 4 miesiące), jeśli tak to od kogo??? czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam pytanie mam prawo jazdy na auta osobowe i ciężarowe jeśli zostanie mi zabrane prawo jazdy na auta osobowe to czy dalej mogę jeździć ciężarowymi?Z góry dziękuję za odpowiedzi czytaj dalej»

  (Zobacz 3 odpowiedzi)

 • Witam, niedawno zostało mi zabrane prawo jazdy za prędkość (3 miesiące), na kwitku od policjanta jest napisane ze prawo jazdy kat. B B1 AM zostało zabrane. Prawo jazdy mam więcej niż 3 lata, więc (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam Mam takie pytanie jeśli zabiorą komuś prawo jazdy za grnica to czy obowiązuje to w Polsce też?I czy odbiór prawa jazdy jest w miejscu gdzie mi go zabrano czy w Polsce?z góry dziękuję za (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie. Chodzi o zwrot podatku. Sprawa wygląda tak. Brat ma zaległe nieopłacone mandaty, 500zl za jazde bez prawa jazdy w wieku 17 lat i byc moze ma jeszcze jakieś teraz, juz ma skonczone (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)