zwrot kosztów żonie

Odpowiedzi w temacie (0)

irek911

19.3.2009

złożyłem pozew o rozwód sąd oddalił pozew moja żona domaga się zwrotu zasądzonych kosztów 1200zł. jak narazie mamy wspólność majątkową i jak by na to nie patrzeć jesteśmy małżeństwem . moje pytanie to : czy może dochodzić sądownie o zwrot tych kosztów a jeśli tak czy można to jakoś obejść żeby się z tego wykpić

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 7.12.2004

  Zagraniczne podróże służbowe żołnierzy

  Zagraniczną podróżą służbową żołnierza jest wykonywanie przez żołnierza czynności służbowych poza granicami państwa w terminie i miejscu określonych w poleceniu odbycia zagranicznej podróży (...)

 • 7.4.2009

  Moment zaliczenia kosztów procesu do kosztów uzyskania przychodów

  Wiele podmiotów gospodarczych występuje na drogę sądową o zapłatę odszkodowania od nieuczciwych kontrahentów. Wniesienie takiego powództwa wiąże się z szeregiem wydatków, m.in. z wniesieniem (...)

 • 31.10.2006

  Sposób rozliczania zagranicznych delegacji służbowych

  Podróżą służbową odbywaną poza granicami kraju jest wykonywanie zadania w terminie i w państwie określonym przez pracodawcę. Czas pobytu pracownika poza granicami kraju liczy się w takim wypadku (...)

 • 27.8.2009

  Sposób rozliczania delegacji służbowych na obszarze kraju

  Podróżą służbową jest wykonywanie polecenia określonego przez pracodawcę poza miejscowością, w której znajduje się siedziba pracodawcy lub stałe miejsce pracy pracownika. Polecenie wyjazdu (...)

 • 19.3.2013

  Kiedy VAT może być kosztem?

  W podatku dochodowym od osób fizycznych wyklucza się zasadniczo uznanie za koszt uzyskania przychodu wydatków poniesionych tytułem zapłaty zobowiąza­nia w podatku od towarów i usług, z tym że (...)