Maksymalny czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć

Pytanie:

Ile wynosi maksymalny czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć nie może przekraczać 40 godzin na tydzień. Wynika to z art. 42 ust. 1 Karty Nauczyciela.

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

NA SKÓTY