Maksymalny czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć

Pytanie:

Ile wynosi maksymalny czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć?

Masz inne pytanie do prawnika?

14.12.2011

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Maksymalny czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć

Czas pracy nauczyciela zatrudnionego w pełnym wymiarze zajęć nie może przekraczać 40 godzin na tydzień. Wynika to z art. 42 ust. 1 Karty Nauczyciela.
Porady prawne

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


Porady prawne