Podstawa przeniesienia funkcjonariusza

Pytanie:

Co jest podstawą przeniesienia funkcjonariusza Policji na stanowisko w inne miejscowości?

Masz inne pytanie do prawnika?

29.11.2011

Zespółe-prawnik.pl

Zespół
e-prawnik.pl

Odpowiedź prawnika: Podstawa przeniesienia funkcjonariusza

Przeniesienie do innej miejscowości reguluje art. 36 ustawy o Policji stanowiący, że policjant może być przeniesiony do pełnienia służby albo delegowany do czasowego pełnienia służby w innej miejscowości z urzędu lub na własną prośbę.

Potrzebujesz porady prawnej?

Zapytaj prawnika:

Dodaj załącznikDodaj załącznik

Oświadczenia i zgody RODO:


FORUM POMOCY PRAWNEJ

Umowa na czas określony i jej wypowiedzenie

13.12.2019 przez: Katarzyna_P_

Zmiana pracy / Działalność

23.7.2018 przez: Marusieczek