e-prawnik.pl Porady prawne

17 latka - czy pójdę do więzienia?

Odpowiedzi w temacie (0)

piutt

31.8.2010

hej, mam 17 lat i zostałam ostatnio przyłapana na kradzieży rzeczy o wartości ok. 70 zł. co mi za to grozi? czy możliwe jest że pójdę do więzienia, bo podobno jako 17latka odpowiadam jak dorosła :( proszę o pomoc

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Dam Ci namiar na pomoc prawną - p. mecenas Wawrzyniec Chróścielewski i telefon: tel./fax +48 42 678 00 78 To osoba, która zajmuje się prawem karnym i sprawami z narkotykami. Znajomy zaliczył wpadkę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam.Oznacza zarządzenie wykonania kary zawieszonej na okres próby,o ile się Pani nie zgłosi na to posiedzenie.Reszty nie wiem,bo za mało danych. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Dostałem wyrok za graffiti na ścianie bloku, czy jeśli zapłacę wymierzoną mi karę to nie dostanę wyroku pozbawienia wolności 1 rok w zawieszeniu na 3 lata? Bo taki dostałem, i nie iwem co zrobic? (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Nie chciałabym, aby moje dziecko to spotkało!!!!!!!! dlatego rozmawiam z nim bardzo dużo i poruszam z nim wszelkie tematy! Rozmowa wydaje mi się i komunikacja z dzieckiem to podstawa aby nie tylko (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 2 odpowiedzi)

 • Witajcie Mam problem z moją dziewczyną, a raczej z jej rodzicami. Nie wpuszczają mnie do domu. Na każdym kroku krytykują i uprzedzili mnie , że jak ją dotknę to pójdę do więzienia. Dziewczyna (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)