adwokat do trudnego rozwodu z Łodzi lub okolic

Odpowiedzi w temacie (13)

Mariuszplocki

31.1.2019

Potrzebuję terminatora do sprawy rozwodowej i podziału majątku. Muszę zmienić pełnomocnika, bo poza mężem wykończy mnie sposób pracy pełnomocnika. Jest masakra. Zapłaciłam kasę i czuję się jak natręt, nigdy nie ma czasu i robi łaskę, że oddzwoni. Na dodatek mam wrażenie że nie zna przepisów. Czy ktoś może mi polecić kogoś sesnowenego który nie będzie marnował mojego czasu.  

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Bolesta

2019-01-31 15:29:43

Z kolei odnośnie do kościelnego procesu o nieważność małżeństwa, często współtowarzyszącemu cywilnemu rozwodowi zapraszam na mój blog, jak i do zapoznania się z moją działalnością: https://rozwody-koscielne.eu/ lub http://uniewaznieniemalzenstwakoscielnego.blox.pl/html dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Ella77

2019-02-04 01:04:46

Jeżeli terminator to tylko mecenas Igor Klimkowski. Ma olbrzymie doświadczenie. O wszystkich krokach mnie informował co i jak mam robić i postepować. Osobiście bardzo przyjemny na Sali rozpraw AGRESYWNY. Efekt: wina męża, alimenty dla mnie i ograniczona władza rodzicielsa. W chwili obecnej prowadzi sprawę o podział majątku. Mam nadzieję, że będzie podobnie jak w rozowdzie.

modlisheq

2019-02-08 08:01:27

Najlepszym prawnikiem od rozwodów w Łodzi jest pan adwokat Cyrański. Bardzo bałam się mojej sprawy rozwodowej, spodziewałam się, że mój były już mąż coś wykombinuje. Ale mecenas Cyrański pokazał klasę. Walczył jak lew, po mistrzowsku ograł mojego męża, wygrałam sprawę i dostałam takie alimenty, jakie chciałam. Każdemu mogę polecić pana adwokata Cyrańskiego.

malla_mi

2019-02-11 09:06:14

Muszę się zgodzić, mecenas Cyrański jest najlepszy. Mój rozwód też nie należał do najłatwiejszych. Chodziło nie tylko o winę męża i alimenty, ale też o to, żeby wywalczyć mi władzę rodzicielską, a mężowi zabrać albo ograniczyć. I wszystko się udało. Jestem mega zadowolona z mecenasa Cyrańskiego, polecam.

Monika2079

2019-02-12 22:52:17

Dobry wieczór, Wiele dobrego słyszałam od znajomych o mecenas Chróścielewskiej z Łodzi. Mam do przeprowadzenia bardzo trudny rozwód i muszę podzielić się majątkiem Chciałabym jeszcze potwierdzić tą opinię, że jest taka super.

rybciaKoch

2019-02-12 22:58:56

Hej, hej od razu odpisuję bo tą Panią meceas uwielbiam. Pani adwokat Chróścielewska jest naprawdę wystrzałowa w tym co robi. Nie musisz szukac potwierdzenia tego ze jest dobra. Jest najlepsza. tutaj namiar na nią 666609065. Dzwon jutro z samego rana to może wstzrelisz się w jakieś okienko.

Gilda

2019-02-13 07:30:16

Tak, jak większości osób na tym forum, mnie też pomagał mecenas Cyrański. Rozwód wygrał mi w cuglach, rozjechał byłego męża i wszystko skończyło się dokładnie tak, jak to sobie wyobrażałam. Koniecznie idź do Cyrańskiego, on Ci pomoże.

NowackiA

2019-02-14 10:52:38

Mogę z czystym sumieniem polecić mecenasa Klimkowskiego. Prowadził mój rozwód, a ten nie należał do najłatwiejszych bo sprawa była mocno skomplikowana. Pan Klimkowski poprowadził rozwód profesjonalnie i sprawa skończyła się wyrokiem korzystnym dla mnie.

LaseczekRK

2019-02-14 16:16:51

Z czystym sumieniem mogę dołączyć do grona zadowolonych klientów Pani adwokat Magdaleny Chróścielewskiej. Zaangażowana cała kancelaria i oddana sprawie. Terminowa ze wspaniałym podejściem do mojej sprawy. Dziękuję za pomoc i gorąco będę polecała każdemu w potrzebie bo obrót sprawy naprawdę mnie pozytywnie zaskoczył

OssimmO

2019-02-15 08:07:25

Ja też zaufałam mecenasowi Cyrańskiemu i nie zawiodłam się. To bardzo skuteczny prawnik z profesjonalnym podejściem. Bardzo mocno zaangażował się w moją sprawę, miał dla mnie mnóstwo czasu. W sądzie był zawzięty i nieustępliwy. Proces wygrałam tylko dzięki niemu. Do mecenasa Cyrańskiego można iść z każdą taką sprawą.

KarolinkaSz

2019-02-15 12:01:12

Moją rozwodówke prowadził mec. Igor Klimkowski z Łodzi. Polecam serdecznie, nie dość, że mój były przy nim nagle rozbił się malutki ze strachu na sali sądowej to jeszcze ugrał na prawdę solidne alimenty na dzieci. Jestem bardzo z niego zadowolona!

donek78

2019-03-09 07:40:16

To prawda, co piszą tu o mecenasie Cyrańskim. Pan mecenas prowadził sprawę rozwodową mojej siostry. Od pierwszego spotkania działał bardzo fachowo i sprawnie. Zaczął od tego, że dokładnie objaśnił siostrze, na czym polega proces rozwodowy, jakie prawa ma w nim strona i co można zrobić, żeby poprawić sytuację siostry. Później, kiedy już prowadził sprawę, po raz kolejny potwierdził swoją klasę. Był zawsze przygotowany i bardzo aktywny. Zarzucał świadków pytaniami, natychmiast reagował na wszystko, co działo się w sali sądowej. Siostra czuła się bezpiecznie, mając przy sobie takiego pełnomocnika. Sprawa zakończyła się pełnym sukcesem, sąd orzekł winę byłego szwagra, a siostra dostała alimenty. Mecenasa Cyrańskiego mogę polecić każdemu, kto ma sprawę rozwodową.

annawadzinska

2019-04-30 10:40:11

Mecenas Olężałek pomógł mi w podobnej sprawie, ale był zaangażowany przez co stosunkowo szybko zamknęliśmy cały temat. Prowadzi swoją kancelarię przy Sterlinga

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: