e-prawnik.pl Porady prawne

Alimenty

Odpowiedzi w temacie (0)

Sebastian1717

8.9.2021

Moje pytanie brzmi co mogę zrobić w sytuacji kiedy mam przysądzone alimenty dla nie znanej mi córki (badania to potwierdziły szczegóły nie ważne)....ale od momentu przyznania 500 zł staram się płacić regularnie dodam że jestem osobą bezrobotna dorabiająca sobie bo moja sytuacja z przeszłością kryminalna na zbyt wielenie pozwala.Wracajac do sedna sprawy co jakiś czas bez jakiegokolwiek powiadomienia mnie ta kwota jest mi podnoszona czego ja nie wiem i już któryś raz z kolei dostaje pracę społeczne które oczywiście odpracowywuje.Mam 2 dzieci z Żoną która żyje i mieszkam od kilkunastu lat ale to nic nie znaczy w opini sądu że niedawno przyszło na świat moje 2 dziecko że praca jest dorywcza czasami lepiej czasami gorzej płatna itp czy to normalne..

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

• Witam, mam skończone 18 lat i zostałam na lodzie przez moich rodziców, ponieważ oby dwoje (są po rozwodzie) mieszkaja i pracują za granicą. Mama ma stwierdzone 700 zł alimentów na mnie lecz tata (...) czytaj dalej»

(Zobacz 132 odpowiedzi) | Strony: 1 2 3

• Witam chciałabym się dowiedzieć czy alimenty na dziecko są wliczane do dochodu? czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)

• czytam i nie wierzę... TAK MACIE OBOWIĄZEK IM PLACIC DZIECIOROBY...zrobiliscie dziecko ,ktore macie w dupie i tylko myslicie kiedy będzie mozna przestac placic...bylo wtedy zainwestowac w prezerwatywy (...) czytaj dalej»

(Zobacz 28 odpowiedzi)

• Witam, ojciec dziecka ma zadłużenie komornicze od 2011r, w 2015r wpłacił mi pocztą 6000tyś zł. Po ustaleniu z komornikiem przelałam te pieniądze komornikowi. ponieważ pobieram z fa po 500zł (...) czytaj dalej»

(Zobacz 1 odpowiedzi)

• Witam Mam problem dostaje alimenty od ojca, ale matka ja przepija co zrobić?Od czego zacząć?Z góry dziękuję za pomoc czytaj dalej»

(Zobacz odpowiedzi)