Alimenty a praca dziecka

Odpowiedzi w temacie (1)

jaroslaw31beata@wp.pl

17.8.2017

Witam. Mój pasierb pobiera alimenty 170 zł.Ma 24 lata i poszedł w tym roku do pracy.Syn się cieszy ze otrzymuje od niego pieniądze bo on całe życie oprócz 170 zł nigdy mu nie kupił żadnej wyprawki do szkoły żadnych ciuchów no dosłownie nic.Ale moje pytanie czy on to musi zgłosić żeby nie płacił czy jego ojciec powinien zgłosić do sądu że jego syn pracuje.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

bernardbask

2017-08-21 20:04:27

KUPUJE KARTĘ KARIERA I JEDYNĄ PASZKĘ JAZDY LICENCJĄ LICENCJĄ VISA SSN Posiadamy wieloletnie doświadczenie w produkcji oryginalnych prawdziwych / fałszywych paszportów, dokumentów tożsamości, licencji kierowcy i wielu innych dokumentów tożsamości, naprawdę tanich w krajach takich jak; Szwajcaria, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Hiszpania, Szwecja, Australia, Austria, Kanada, Chile, Dania, Ekwador, Finlandia, Francja, Niemcy, Izrael, Nowa Zelandia, South Africa, e.t.c. Paszporty z chipem dla następujących krajów są również dostępne dla: Australii, Austrii, Finlandii, Niemiec, Malezji, Holandii, Szwecji, Szwajcarii, Tajlandii, Wielkiej Brytanii, Stanów Zjednoczonych, e.t.c. Możemy także produkować takie dokumenty, jak pozwolenie na pracę, w Wielkiej Brytanii, USA, Włoszech, aby wymienić tylko kilka. Możesz skontaktować się z nami bezpośrednio, aby uzyskać dodatkowe informacje i złożyć zamówienie za pośrednictwem poniższego adresu. WhatsApp .............................. + 14086864759 Kontakt .............. harryjagues@gmail.com Skype ............ bernard bask Pomoc techniczna ........ harryjagues@gmail.com GeneralSupport ........... harryjagues@gmail.com Kup IELTS, IDP TOEFL, GMAT, ESOL, DEGREE, DIPLOMAS Specjalizujemy się w pomaganiu w rejestracji zarejestrowanych egzaminów TOEFL, IELTS, IDP, ESOL, GMAT CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS i innych certyfikatów języka angielskiego. Produkujemy TOEFL & IELTS, ESOL i CELTA / DELTA, DEGREE, DIPLOMAS English Language dla Ciebie z łatwością.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 26.8.2017

  500+ dla samotnych rodziców

  Od 1 sierpnia przyjmowane są wnioski o wsparcie z rządowego programu „Rodzina 500 plus” na nowy okres świadczeniowy. Złożenie wniosku w sierpniu gwarantuje ciągłość wypłaty świadczenia (...)

 • 16.5.2016

  Dochodzenie zaległych alimentów

  Wiedza o tym co to jest obowiązek alimentacyjny i czemu służy jest raczej powszechna. Często jednak zapomina się, że oprócz żądania alimentów na przyszłość, można również (...)

 • 8.3.2018

  Jak rodzic samotnie wychowujący dziecko może uzyskać świadczenie 500+?

  Od początku nowego okresu świadczeniowego, który rozpoczął się 1 października 2017 roku, prawo rodziców samotnie wychowujących dzieci do świadczenia wychowawczego zostało uzależnione (...)

 • 27.2.2008

  Co po likwidacji Funduszu Alimentacyjnego?

  Od 1 maja 2004 r. Fundusz Alimentacyjny przestał już funkcjonować, w jego miejsce państwo wprowadziło inny rodzaj pomocy. Jednak pewnym jest, że wysokość pomocy socjalnej państwa zmaleje. Dlaczego (...)

 • 29.4.2005

  Od 1 października 2004 r. dodatek zamiast świadczeń z Funduszu Alimentacyjnego

  Likwidacja Funduszu Alimentacyjnego to nie tylko zmiana w prawie, ale także zmiana wpływająca na życie wielu osób, szczególnie wychowujących dzieci. Z ustawą o świadczeniach rodzinnych już się (...)