e-prawnik.pl Porady prawne

Allegro

Odpowiedzi w temacie (0)


*******1981@*****.***

15.10.2018

Czy ktoś się orientuje w sprawach allegro mam taki problem ze musiałem sytuację nieciekawym chodzi o telefony które sprzedałem ale niewyslalem , allegro wyplacilo rekompensate kupującym ja pisałem do pok windykacja allegro z prośbą o raty zgodzili się .Pewnego dnia przyjechała policja zistaeili wezwanie Poszedłem ,złożyłem zeznania i powiedziałem że się dogadałem z allegro że mam meile oni że to co i grozi mi oszustwo,menczyli z1godz żebym się przyznał .ja że nie ale nie wiem co dalej

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam! Czy jak się zostało oszukanym przez jednego sprzedawce, który wystawia swoje aukcje na allegro. To w sadzie pozywa się jego czy allegro??? Wyłudzili ode mnie pieniądze. Raz zapłaciłam (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • urwało mi reszte tekstu:) to porady od prawników prowadzących min. to forum. Analiza i sporzadzenie odpowiedzi zajmuje im nie więcej niż 24 godzin od zadania pytania. Poza tym masz darmową wycenę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 7 odpowiedzi)

 • nie to dotyczy głównie osób które sprzedają masowo i np nie mają zerejestrowanej firmy, lub nie informuj a ile sprzedaja wiec w ten sposób oszukuja skarb panstwa. Nie dali by rady choć pewnie by (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam, niedawno próbowano mnie oszukać na allegro, po zakończonej aukcji dostałem maila od niby \"serwis allegro\" że wygrałem aukcje i że należy jak najszybciej wpłacić pieniążki na inny nr (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Mam taki niecodzienny problem. Kupiłam na allegro jedna rzecz warta 130 zł. Kasa przelana wysyłki towaru brak. Termin mocno przekroczony brak kontaktu ze sprzedawcą więc pisemnie zgłosiłam sprawę (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 10 odpowiedzi)