Art. 180a k.k zamiana kary pozbawienia wolności

Odpowiedzi w temacie (2)

pxti99

21.2.2018

Witam mój narzeczony dostał w poniedziałek wyrok za Art. 180a k.k na rok pozbawienia wolności, czy istnieje szansa na zamianę na kare grzywny lub cokolwiek innego byle nie więzienie? Jest jedynym ?żywicielem? rodziny , a ja jestem z nim w prawie 9 miesiącu ciąży nie poradzę sobie bez niego ponieważ mieszkamy razem, nie mam pracy, a na dodatek jeszcze się uczę. Bardzo się boję proszę o szybka odpowiedz

Nie znalazłeś odpowiedzi?

mborowikowy

2018-05-16 15:57:56

Polecam skontaktować się z kancelarią adwokacką https://www.adwokat-maciejewska.pl/, która ustali plan postępowania, doradzi i poprowadzi sprawę w sądzie.

mazepa

2018-05-19 19:16:17

Sprawami tego typu w Trójmieście zajmuje się od dawna kancelaria Cejrowski, masz namiary na ich stronie albo Facebooku, mają doświadczenie, ogromna wiedzę i chęci pomocy, więc śmiało

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

• 22.9.2010

Jak karana jest korupcja?

Podmiotami przestępstwa korupcji w sektorze publicznym mogą być: podmiot łapownictwa czynnego (przekupstwa) - tj. każda osoba, która wręcza (daje) bądź obiecuje udzielić łapówki w zamian za (...)

• 25.4.2018

Korzystanie z prawa własności przez więźniów

Nawet jeśli jedynymi środkami pieniężnymi skazanego są środki zgromadzone w „żelaznej kasie”, nie uniemożliwia to uiszczenia z nich nałożonej na niego grzywny

• 25.3.2017

Większa ochrona małoletnich

Wyższe kary za przestępstwa wobec dzieci oraz kary za brak reakcji na najcięższe przestępstwa popełniane wobec dzieci wkrótce staną się faktem. Parlamentarzyści nie mieli wątpliwości, (...)

• 19.4.2017

Zaostrzenie kar za przestępstwa wobec dzieci

Ustawa o zmianie ustawy – Kodeks karny, ustawy o postępowaniu w sprawach nieletnich oraz ustawy – Kodeks postępowania karnego. Celem ustawy jest zaostrzenie systemu kar przewidzianych (...)

• 23.3.2017

Przeciw okrucieństwu wobec zwierząt

Celem przygotowanej przez Ministerstwo Sprawiedliwości nowelizacji jest zaostrzenie kar grożących osobom, które znęcają się nad zwierzętami lub zabijają je wbrew obowiązującym przepisom (...)