e-prawnik.pl Porady prawne

Była żona zabrania mi widywać dziecko

Odpowiedzi w temacie ()

siwyyy

4.8.2010

Mam przyznane widzenia z dzieckiem 2 razy w miesiącu, jednak moja była małżonka zabrania mi się widywać z dzieckiem, kiedy przyjeżdżam pod jej dom wychodzi do mnie jej obecny partner i mnie przepędza. Co zrobić? Nie chcę, żeby od razu przyjeżdżała policja i żeby robiła się awantura i żeby dziecko to widziało, ale z drugiej strony nie mogę pozwolić żeby ktoś zabraniał mi widywania się z dzieckiem. jestem zrozpaczony, pomóżcie!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Widzenie dziecka z ojcem i jego partnerką Jestem już po pierwszej sprawie,druga za tydzień ze swiadkiemNasze małżeństwo rozpadło sie przez teraźnejszą kobiete mojego byłego męża,mamy małą (...) czytaj dalej»

  • Widzenia ojca z dzieckiem. Mój mąż zostawił mnie z 3 miesięcznym dzieckiem. Teraz wniósł o rozwód i domaga się widzeń z dzieckiem. Ja mu widzeń nie bronię ale nie pozwalam aby zabierał dziecko (...) czytaj dalej»

  • Ograniczenie praw rodzicielskich W zeszłym miesiącu zakończyła sę sprawa rozwodowa. Sąd orzekł rozwód wyłącznie z mojej winy i ograniczył prawa rodzicielskie. Była żona oraz jej świadkowie (...) czytaj dalej»

  • WSTYD MI ZA WAS KOBIETY!! pomimo iz sama nią jestem...jak mozna wykańczać psychicznie ojca swojego dziecka, i osobe ktorą sie kocha badz kochalo!! mam podobna sytuacje z moim bratem ktory czasmi dziecka (...) czytaj dalej»

  • PRAWA OJCA DO DZIECI Mam rodzinę, wydawać by się mogło, że szczęśliwą. Dwójka ślicznych dzieci, żona. Niestety. Od pewnego czasu żona mnie zdradza. Jest to poważne, ponieważ powiedziała (...) czytaj dalej»