Czy muszę zarejestrować wózek widłowy?

Odpowiedzi w temacie (0)

oklir

25.6.2018

Czy po zakupie wózka widłowego - używanego, muszę go zarejestrować jeśli jest on tylko na potrzeby prywatne? przeczytałem (dokłądnie tutaj: https://toyota-widlowe.pl/blog/14_rejestracja-przeglady-wozkow-widlowych.html ) że teoretycznie każdy wózek musi być rejestrowany. ale czy wtedy taki wózek na własne potrzeby - też muszę robić regularne przeglady itd? Chodzi mi głównei o to, gdybym czasem miał jakiś wypadek na niezarejestrowanym to czy np. mogę dostać jakąś karę?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • Jak zarejestrować firmę przez bank?

  Już ponad tysiąc przedsiębiorców skorzystało z możliwości rejestracji firmy za pomocą bankowości elektronicznej. Korzystasz z bankowości elektronicznej i myślisz o założeniu własnej (...)

 • Na czym polega umowa leasingu i jakie są jej rodzaje?

  Przez umowę leasingu finansujący (czyli np. bank) zobowiązuje się nabyć rzecz od określonego zbywcy, a następnie oddać tą rzecz korzystającemu do używania albo do używania i pobierani pożytków (...)

 • Więcej czasu na rejestrację pojazdu sprowadzonego z UE

  Do 180 dni został wydłużony termin na rejestrację pojazdu używanego sprowadzonego z terytorium państwa członkowskiego Unii Europejskiej oraz na zawiadomienie starosty o nabyciu lub zbyciu pojazdu.

 • Jak rozwiązać spór przez internet?

  Platforma internetowego rozstrzygania sporów (ODR), którą zarządza Komisja Europejska, ma pomóc sprzedawcom rozstrzygać spory z klientami internetowymi bez konieczności kierowania (...)

 • ZUS przeszkoli firmy z kontroli zwolnień

  Do kontroli zwolnień uprawniony jest nie tylko ZUS, ale także płatnicy składek. Aby wspomóc ich działania, ZUS przeszkoli właścicieli małych i średnich firm z kontroli zwolnień lekarskich.

NA SKÓTY