Czy muszę zarejestrować wózek widłowy?

Odpowiedzi w temacie (0)

oklir

25.6.2018

Czy po zakupie wózka widłowego - używanego, muszę go zarejestrować jeśli jest on tylko na potrzeby prywatne? przeczytałem (dokłądnie tutaj: https://toyota-widlowe.pl/blog/14_rejestracja-przeglady-wozkow-widlowych.html ) że teoretycznie każdy wózek musi być rejestrowany. ale czy wtedy taki wózek na własne potrzeby - też muszę robić regularne przeglady itd? Chodzi mi głównei o to, gdybym czasem miał jakiś wypadek na niezarejestrowanym to czy np. mogę dostać jakąś karę?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 14.3.2016

  Na czym polega umowa leasingu i jakie są jej rodzaje?

  Przez umowę leasingu finansujący (czyli np. bank) zobowiązuje się nabyć rzecz od określonego zbywcy, a następnie oddać tą rzecz korzystającemu do używania albo do używania i pobierani pożytków (...)

 • 15.4.2018

  Jak zarejestrować firmę przez bank?

  Już ponad tysiąc przedsiębiorców skorzystało z możliwości rejestracji firmy za pomocą bankowości elektronicznej. Korzystasz z bankowości elektronicznej i myślisz o założeniu własnej (...)

 • 18.2.2014

  Handlujesz w internecie? Sprawdź czy Fiskus może Ci się dobrać do portfela

  Handlujesz w Internecie? Sprawdź, czy fiskus może Ci się dobrać do portfela. Niewielu z internautów wie, że dokonywanie transakcji za pośrednictwem Internetu, na różnego rodzaju aukcjach (...)

 • 15.7.2018

  Jak rozwiązać spór przez internet?

  Platforma internetowego rozstrzygania sporów (ODR), którą zarządza Komisja Europejska, ma pomóc sprzedawcom rozstrzygać spory z klientami internetowymi bez konieczności kierowania (...)

 • 1.9.2016

  Czy każdy blog wymaga rejestracji?

  Generalnie to czy blog powinien zostać zarejestrowany zależy od tego jaki blog prowadzimy i nie chodzi tu o czy jest to blog prywatny czy też firmowy, a wyłącznie o jego zawartość, sposób (...)