Czy Osoba oskarżająca o kradzież musi okazać dowód ,że miał dane ieniądze?

Odpowiedzi w temacie (0)

kotekmlotek

9.10.2017

Witam serdecznie. Chciałabym się poradzić , w pewnej sprawie a mianowicie... Mąż mojej siostry "mój szwagier" od jakiegoś czasy wypisywał do mnie z dziwnymi propozycjami ....oczywiście odrzuciłam jego chore zaloty , zdenerwował się i nie wiem czy jest to z tym powiązane ale tak czuje... Kilka dni temu oskarżył mnie o kradzież pieniędzy w jego domu dodam ze zajmuje się u nich dziećmi więc na wszystkim są moje odciski palców i najwięcej u nich przebywam.. Tych pieniędzy moja siostra nie widziała i twierdzi ze on mogl się nie doliczyć ale on oczywiście oskarża mnie ze zniknęła czesć z tych pieniędzy a mianowicie 700 zł, nie wiem czy rzeczywiście miał te pieniądze i mu ktoś ukradł czy oskarża mnie ponieważ boi się ,że powiem siostrze o jego propozycjach... Powiedział ze jeżeli się nie przyznam zgłosi sprawę na policję, oczywiście nie zrobiłam tego więc się nie przyznałam.. czy jeżeli zgłosi on to na policję to mogą mi coś udowodnić? skoro on nie ma zadnego dowodu ze miał daną ilość pieniędzy?????

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.1.2005

  Od kiedy zmiana dowodów rejestracyjnych stanie się naszym koszmarem?

  Dowód rejestracyjny to w przypadku posiadacza pojazdu jak każdy wie niezbędny dokument. Bez niego nie można poruszać się tym środkiem lokomocji, choćby własnym. Tymczasem już od jakiegoś czasu (...)

 • 20.11.2017

  Dowód osobisty - czyli co?

  Dowód osobisty to dokument, który pozwala potwierdzić twoją tożsamość oraz polskie obywatelstwo. Każdy pełnoletni obywatel, który mieszka w Polsce, musi mieć dowód osobisty. (...)

 • 28.6.2017

  Skuteczne karanie za drobne kradzieże?

  Do konsultacji i uzgodnień międzyresortowych trafił przygotowany w Ministerstwie Sprawiedliwości projekt ustawy, która ma pozwolić skutecznie walczyć z plagą „drobnych” kradzieży, (...)

 • 2.6.2005

  Jedziesz na jakiś czas za granicę? Zapewnij sobie ubezpieczenie zdrowotne

  Osoby wyjeżdżające turystycznie do krajów Unii oraz EFTA: Islandii, Lichtensteinu i Norwegii, powinny zaopatrzyć się w formularz E111. Jest on wydawany na wniosek ubezpieczonego. W przypadku przesłania (...)

 • 1.6.2015

  Zawieranie umowy z osobą fizyczną

  Podpisując każda umowę musimy zachować ostrożność, ponieważ jej brak może nas w przyszłości drogo kosztować. Każda umowa powinna być dostosowana do określonych warunków relacji pomiędzy (...)