firma windykacyjna

Odpowiedzi w temacie (2)

kamila35

28.9.2006

dzisiaj zadzwoniła do mnie pani krajowego centrum wierzytelności z żądaniem zaopłaty na rzecz telekomunikacji 1900zł; nie wiem w jaki sposób dodzwoniła sie najpierw do rodziców mojego męża skoro nigdy nie podawaliśmy jej numeru tel. ponieważ jest on zastrzeżony; nie ukrywam że pani była bardzo nie miła niezgodziła sie na płatność w wys.100 zł miesięcznie.straszy że komornik wejdzie mi na pensję (twierdzi,że mają sposoby na to, aby sie dowiedzieć gdzie pracuję - w co nie wątpię) CO mogą zrobić takie firmy?? II sprawa od wielu lat otrzymuję listy od firm windykacyjnych z nakazem zapłaty np. do miejsca pracy czy czynią to prawnie , czy mogę napisać list,że nie życzę sobie tego typu korespondencji? Jak rozmawiać z pania z krajowego centrum wierzytelności- jest bardzo agresywna.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

sator

2006-09-29 10:04:22

sprawa 1 jeżeli roszczenie jest zasadne zapłać-- ale nie firmie tylko wierzycielowi. Dogadaj się z nimi poproś o raty. Nie jestem zwolennikiem unikania wierzycieli jak się nie wywiązuje z umowy. Jeżeli jest bezzasadne opisz dokładnie na s-r6@wp.pl postaram się napisać co i jak działać.

radekkk

2010-08-05 08:59:40

witam Mam problem i chciałem się zapytać czy można na raty spłacać zadłużenie firmie windykacyjnej? jeśli tak to ile wynoszą wtedy odsetki? z góry dziękuję

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: