Instrumenty Justina

Odpowiedzi w temacie (0)

Abogisz

19.2.2018

Witam otrzymałam wezwanie do zapłaty za rzekomy dług. Kwota nie wielka bo 211 zł aczkolwiek wydaję się być to śmieszne ponieważ przyszło na nazwisko którego używałam 12 lat temu. Mało tego nie jest w piśmie napisane jaki to dług skąd i u kogo? Piszą tylko że w lutym tego roku się ze mną kontaktowali a to bzdury. Nie wiem co robić dzwonić tam? Iść szukać jakiejś pomocy? Nie przypominam sobie żebym miała jakiś dług.prosze pomocy

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 20.7.2017

  Zakaz propagowania komunizmu

  Nowelizacja ustawy o zakazie propagowania komunizmu lub innego ustroju totalitarnego przez nazwy budowli, obiektów i urządzeń użyteczności publicznej wprowadzi instrumenty prawne, które (...)

 • 5.3.2009

  Jak ma przebiegać elektroniczny obrót \"instrumentami finansowymi\"?

  Oświadczenia woli w związku z dokonywaniem czynności dotyczących obrotu papierami wartościowymi lub innymi instrumentami finansowymi na podstawie ustawy oraz innych czynności wykonywanych w ramach (...)

 • 22.12.2014

  Podanie do publicznej wiadomości informacji o długu nierzetelnego kontrahenta (RDN)

  Możliwość ujawnienia szerszemu gronu osób informacji o długu naszego kontrahenta jest narzędziem windykacji, które często znajduje swoje skuteczne zastosowanie. Dokonanie takiej czynności (...)

 • 17.6.2018

  Geoportal w rękach Głównego Geodety Kraju

  Nowelizacja dotyczy przeniesienia spraw infrastruktury przestrzennej z działu informatyzacja do działu budownictwo, planowanie i zagospodarowanie przestrzenne oraz mieszkalnictwo.

 • 30.11.2017

  Budżet UE na rok 2018 korzystny dla Polski

  18 listopada zakończyły się w Brukseli negocjacje w sprawie budżetu UE na 2018 rok. Środki z budżetu na 2018 r. sfinansują m.in. politykę spójności, WPR, ochronę granic zewnętrznych (...)