e-prawnik.pl Porady prawne

Jaki wpływ na decyzję Sądu ma badanie w RODK?

Odpowiedzi w temacie ()

Dariusz

30.10.2007

Jestem wraz z zona i corka po badaniu w RODK! Psycholog z Osrodka wyrazil sie bardzo jasno, ze dla dobra dziecka, lepiej bedzie jesli corka zostanie z ojcem- czyli mna! Czy sa tacy ktorym psychologowie zawierzyli, a Sad na przekor dal prawo do opieki drugiemu rodzicowi, w tym przypadku zonie? Prosze o komentarze!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

12345677

2007-10-30 02:15:32

W czerwcu 2007 mielismy wraz z zona i corka badania w RODK! Psychologowie zgodnie opwiedzieli sie, ze lepiej dla dobra corki bedzie jesli zostanie z ojcem, czyli mna! Termin rozprawy mamy za 2 tygodnie! Czy sa tacy ktorym psychologowie zawierzyli, a Sad wydal wyrok na przekor i powierzyl opieke nad dzieckiem drugiemu rodzicowi? bardzo prosze o komentarze!

sebaWIKAR

2007-10-31 14:19:16

Witam Pana w moim przypadku badanie RODKa w Szcecinie też w opini opisaly że dzieci wolą być ze mną i ze ja sprawować będe opiekę nad dziećmi I Sąd podtrzymal ta opinie dzieci sa ze mna i wlasnie teraz w paźdzzierniku uprawomocnil sie wyrok Sadowy - dzieci sa nadal ze mną Szczęśliwy Tata

jin

2008-03-18 14:41:06

Chcialbym sie z Panem skontaktowac bo mam podobny problem i chcialbym wiedziec jak calosc wyglada jon22@interia.pl

beata11111

2008-09-23 22:40:15

witam,w moim przypadku czasowo syn 7-letni ma być przy ojcu,a córki 17,14,10 przy mnie czyli mamie.Bój toczy się o małego ,jest po 2-gim badaniu w RODK, czekam na opinie i rozprawę.jestem zrozpaczona bo mam znacznie ograniczany kontakt z synem,który przechodzi pranie mózgu przez ojca. nie wiem co robić i proszę o pomoc

cnousi

2010-07-10 17:19:27

CZY PODCZAS SPRAWY ROZWODOWEJ SAD MA OBOWIAZEK SKIEROWANIA NA BADANIA RODK?MAZ NIE ZGADZA SIE NA ROZWOD,CHOCIAZ NIE MIESZKAMY ZE SOBA OD 18MIES.NIESTETY DWOJKA SYNOW MIESZKA Z OJCEM(POMIMO DECYZJI SADU O POWIEZEMIU MI CALKOWITYCH PRAW DO DZIECI)GDYZ CIAGLE SKLADA DO SADU JAK NIE APELACJE TO NOWE POZWY ABY TYKLO PRZEDLUZYC TA WOJNE.JAK SAM STWIERDZIL DOPUKI MA DZIECI TO MA I PIENIADZE(ALIMENTY)CZY TAKIE BADANIA SA POTRZEBNE JEZELI MAZ LECZY SIE PSYCHIATRYCZNIE NA AGRESJE?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • Witam. 20 grudnia mam sprawę o odebranie prqw rodzicielskich.Złożyłam podanie do sądu o badanie w RODK.Na czym polega takie badanie i jak długo się na nie czeka? czytaj dalej»

  • witam, jak długo czeka się na wyniki z RODK, czy dostanę wyniki listem do domu? czytaj dalej»

  • Witam :) Mielismy z (jeszcze) zona ustalone spotkanie w RODK (dostalem zawiadomienie poleconym wczesniej). Niestety ona przyniosla zaswiadczenie ze dziecko jest chore i "badanie" nie odbylo sie. (...) czytaj dalej»

  • Sprawa rozwodowa została zawieszona do czasu otrzymania badań z RODK. (Chodzi o ustalenie kontaktów z ojcem) Czekam na to badanie dziecka w RODK i tak sie zastanawiam na czym ono polega, jak dlugo trwa (...) czytaj dalej»

  • Proszę o pomoc - byłam z dziećmi na badaniach w RODK - powiedzieli mi ,ze wystawiona opinia będzie przesłana do Sądu i tam się z nia zapoznamy Czy istnieje jakaś mozliwość , aby wystąpić wcześniej (...) czytaj dalej»

  • Witam nie wiem czy to ten dział ale zapytam.. dotyczy mojego odwołania się od decyzji ZUS do sądu pracy i ubezpieczeń na ich decyzję, która obierała mi część zasiłku za chorobowe w lutym (...) czytaj dalej»

  • Decyzją z dnia 15 listopada 2016 r. Warmińsko-Mazurski Wojewódzki Inspektor Nadzoru Budowlanego w Olsztynie utrzymał w mocy decyzję Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego w Ełku z dnia 14 września (...) czytaj dalej»

  • Sprawozdanie z wywiadu środowiskowego w całości mnie satysfakcjonuje i sądzę, że Sąd przyzna mi na jego podstawie opiekę nad dziećmi o którą wystąpiłem w pozwie. Żona chcąc jedynie przedłużyć (...) czytaj dalej»

  • CZESC!!!!!!!!!!!! Sprawozdanie z wywiadu środowiskowego w całości mnie satysfakcjonuje i sądzę, że Sąd przyzna mi na jego podstawie opiekę nad dziećmi o którą wystąpiłem w pozwie. Żona chcąc (...) czytaj dalej»

  • witam serdecznie. Mam pytanie, jak długo czeka się na opinię z RODK? czytaj dalej»