Kiedy wypowiedzenie?

Odpowiedzi w temacie (1)

Adrianek1

29.5.2007

Jestem nauczycielką z 30-letnim stażem w zawodzie. 13-09-2007 r. kończę 60 lat. Kiedy powinnam otrzymać wypowiedzenie z pracy? Dziękuję!!!

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Mumin

2007-06-02 11:37:16

Jeżeli jesteś zatrudniona na podstawie mianowania, to rozwiązanie stosunku pracy nastepuje zgodnie z art. 23 Karty Nauczyciela w tym roku szkolnym, w którym ukończysz 65 lat (kobieta i mężczyzna tak samo). Jeżeli jednak chcesz przejść na emeryturę wcześniej, z własnej chęci, musisz złożyć wypowiedzenie do 31 maja, albo za porozumieniem stron w każdym czasie, jesli się dogadasz z dyrektorem. Poczytaj sobie Kartę Nauczyciela, ale aktualną, najnowszą, i najlepiej z komentarzem.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: