e-prawnik.pl Porady prawne

koszta sadowe

Odpowiedzi w temacie (0)

fdhjhf

8.11.2012

Witam. Mam jutro sprawe za nie oplacone koszta sadowe, niesety nie sa oplacone, a pojechac nie moge na sprawe gdyz jestem chory na zapalenie oskrzeli... Co mam zrobic w takiej sytuacji?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam. Chcialbym sie dowiedziec, jakie dzialania podejmuje SKOK w momencie gdy pozyczka nie jest splacana. Czym sie rozni od windykacji w banku i czy koszta sadowe wraz z kosztami, jakie egzekwuje za swoje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Niestety, gdy komornik posiadał tytuł egzekucyjny i zawiadomił dłużnika o rozpoczęcie egzekucji, to ma prawo wystawić postanowienie kosztów egzekucyjnych. Gdy wierzyciel nie wycofał wniosku (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • zaparkowalem samochod na wjezdzie do kamienicy w centrum miasta , no moze na pietnascie minut choc wcale nie wygladalo na to ze jest to brama wjazdowa raczej wejscie do kamienicy , jeden z lokatorow zadzwonil (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mąż złożył pozew o rozwód, oboje chcemy żeby odbył się za porozumieniem stron. Mam pytanie czy do rozwodu za porozumieniem stron musze wziasc prawnika,i czy koszta sadowe są dzielone po (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Wyszedłem z aresztu za kaucja 15 tys zł .Mineło trzy lata a sprawy końca nie widać .Sad rejonowy dał wyrok w zawieszeniu i koszta sadowe.Napisalem z adwokatem apelacje do sadu okręgowego .Sad (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)