e-prawnik.pl Porady prawne

kto to jest komisant?

Odpowiedzi w temacie (1)

lucja33

11.11.2012

kto to jest komisant?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

Nionio

2014-10-20 20:57:00

kto ?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Witam. Moja sprawa wygląda tak. W maju 2010 r wymieniłam się telefonami z koleżanką miałam wtedy 18 lat i umiarkowany stopień niepełosprawności. Po jakimś czasie kupiłam nowy telefon a tamten (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 7 odpowiedzi)

 • Jeśli w firmie która jest spółką cywilną a właścicieli jest dwóch i jest kupiony samochód na firmę ale w dowodzie jest wpisane imię i nazwisko tylko jednego z właścicieli, to czy ten drugi (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Pomieszczenia do pracy umysłowej wymagającej silnej koncentracji i uwagi, moga mieć 35 dB, dopuszczalnego równoważnego poziomu dźwięku i hałasu przenikającego do pomieszczenia od wszystkich źródeł (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Czy prostytucja sama w sobie jest karalna? Bo jeśli taka kobieta dobrowolnie zgadza się na seks a mężczyzna ot po prostu daje jej pieniądze w ramach wdzięczności to czy to jest przestępstwo? A (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam, mam takie pytanie mam na moje AC cesje i uległem wypadkowi, w dokumentach od ubezpieczyciela jest pytanie czy na auto jest cesja, dlaczego jest to ważne? Nie wiem czy pytanie jest do AC czy OC, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)