Forum prawne

MAJÓWKA W KRAKOWIE 2011 !!!

1 maja



* do godz. 18.00 można oglądać wystawę \"Nowa Huta 1949+\" w oddziale Muzeum Historycznego, na os. Słoneczne 16.



* wieczorem o 20.00 na papieskim koncercie w Rynku Głównym wystąpią m.in. Zakopower, Kayah, Zbigniew Wodecki, Bracia, Ryszard Rynkowski, IRA, Kasia Kowalska, Andrzej Lampert i Beata Rybotycka. To będzie widowisko słowno-muzyczne z udziałem orkiestry symfonicznej, połączonych chórów oraz wokalistów i aktorów: Daniela Olbrychskiego i Leszka Żurka.





2 maja



* w klubie Dragon (ul. Bronowicka 117) o godz. 20.00 zagra Red Trio w koncercie z cyklu \"Nowy wiek awangardy\".



* tego samego wieczoru o 20.30 w Klubie Pod Jaszczurami (Rynek Główny 8) zagra grupa Urban Foxes.



* trzeci koncert da zespól Zaiste. O 20.00 zaczną grać w klubie Kazamaty (ul. Dietla 50).



* natomiast w Studiu im. Romany Bobrowskiej Radia Kraków (al. Słowackiego 22) o 19.00 będzie miał miejsce niezwykły spektakl poetycko-muzyczny \"Z obłoków na ziemię\".



* miłośników teatru amatorskiego zapraszamy na spektakl \"Lady Makbet ubrana w lateks\" o 19.00 w Scenie Tęcza (ul. Praska 52).





3 maja



* Krakowski Teatr Tańca & Freeday Teatr In zapraszają tego dnia do Staromiejskiego Centrum Kultury Młodzieży (ul. Wietora 15) o 19.15 na opowieść o Inannie.



* \"Kraków dla Japonii\": pod takim tytułem o godz. 17.00, w Nowohuckim Centrum Kultury odbędzie się charytatywny koncert, z którego dochód zostanie przekazany rodzinom, jakie ucierpiały na skutek tsunami. Całe przedsięwzięcie zaczyna się od 14.00 przed budynkiem NCK, gdzie wystawione zostaną stoiska z rzemiosłem inspirowanym \"Krajem Kwitnącej Wiśni\" połączone z licznymi atrakcjami i akcją charytatywną.





1 - 3 maja



* Muzeum Narodowe w Krakowie zaprasza na wystawę Sztuka Huculszczyzny. Jednak 1 maja wszystkie oddziały muzeum będą nieczynne, a 2 i 3 maja będą czynne w godz. 10.00 - 14.00.



* W Fabryce Oskara Schindlera, oprócz stałej ekspozycji, można zobaczyć pierwszą odsłonę nowego cyklu \"Ludzie z Listy Schindlera\".





UWAGA!



1 maja czynne będą: Stara Synagoga, Kamienica Hipolitów, Podziemia Rynku, Salon Zwierzyniecki, Fabryka Emalia Oskara Schindlera, Wieża Ratuszowa, Mury Obronne i Barbakan. Pozostałe oddziały Muzeum Historycznego w tym dniu będą nieczynne.



2 maja czynne będą: Apteka pod Orłem, Stara Synagoga, Podziemia Rynku, Wieża Ratuszowa, Mury Obronne i Barbakan (pozostałe oddziały będą zamknięte).



3 maja wszystkie oddziały MH będą nieczynne dla zwiedzających.



Podobne ograniczenia czekają także chętnych do zwiedzenia Muzeum Etnograficznego.



W weekend majowy muzeum to otwarte będzie jedynie 3 maja, od 11.00 do 15.00. Można wtedy obejrzeć m.in. wystawę fotografii \"Zmysły Afryki. Prezentowana ona będzie w budynku przy ul. Krakowskiej 46.

2011.4.29 18:28:35

Nie ma jeszcze odpowiedzi w temacie: MAJÓWKA W KRAKOWIE 2011 !!!

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Masz inne pytanie do prawnika?

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Zapytaj prawnika