Maz chce mi zabrac dzieci

Odpowiedzi w temacie (0)

Rozbita

7.10.2017

Mieszkam z mezem od roku w niemczech mamy dwoch synow(3 i 7 lat) aktualnie jestem w piatym miesiacu ciazy. Maz zarzadal rozwodu bo twierdzi ze juz mnie nie kocha i nie chce ze mna byc. Maz pracuje i zarabia na dom ja obecnie nie moge pracowac wiec zajmuje sie domem i dziecmi. Aktualnie nie mam zadnych pieniedzy zeby przezyc sama a co dopiero z dziecmi. Maz zaproponowal mi ugode ze jesli zostwie dzieci z nim on wezmie na siebie wszystkie koszty rozwodu wszystkie dlugi nie bedzie utrudnial mi kontaktu z dziecmi. Zabral mi dokumenty dzieci zebym nie wyjechala z nimi do polski gdzie mam rodzine ktora moglaby mi pomoc. Do konca ciazy maz powiedzial ze moge mieszkac w naszym domu a jak urodze to mam oddac mu dziecko. Ja nie wyobrazam sobie zycia bez dzieci. Nie ma zadnych podstaw do odebrania mi praw rodzicielskich. Moje pytanie brzmi czy ze wzgledu na sytuacje w ktorej sie znalazlam czyli brak jakich kolwiek dochodow bo nawet kindergeld wplywa na jego konto i o dachu nad glowa moge starac sie o ustanowienie miejsca pobytu dzieci przy mnie?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 1.4.2015

  Przyjazny pokój przesłuchań dzieci - standardy, cele.

  Przyjazny dziecku pokój przesłuchań to miejsce, w którym dziecko występujące w charakterze świadka będzie czuło się bezpiecznie i komfortowo.

 • 10.4.2017

  Dziecko 6-letnie w przedszkolu bez opłaty

  Ministerstwo Edukacji Narodowej przypomniało, że zgodnie z przepisami możliwość pobierania opłat za korzystanie z wychowania przedszkolnego obejmuje dzieci w wieku do 5 lat. Od 1 stycznia 2017 (...)

 • 18.5.2017

  Jaka pomoc z programu „Za życiem”?

  Mieszkania chronione dla osób niepełnosprawnych, ułatwienia w powrocie na rynek pracy dla ich opiekunów czy zwiększenie liczby asystentów rodziny – to tylko niektóre (...)

 • 20.9.2017

  Dzieci uprawnione z programu „Za życiem” bez kolejek do lekarza

  Uprawnienia do udzielania świadczeń opieki zdrowotnej poza kolejnością od 1 stycznia 2017 r. posiadają dzieci do 18 roku życia, u których stwierdzono ciężkie i nieodwracalne upośledzenie (...)

 • 22.5.2009

  Ulga rodzinna do rozliczenia za 2008 rok

  W ramach ulgi rodzinnej (tzw. ulgi na dzieci) odliczeniu od podatku podlega kwota stanowiąca iloczyn liczby wychowywanych dzieci i dwukrotność kwoty zmniejszającej podatek określonej w pierwszym przedziale (...)