e-prawnik.pl Porady prawne

Nielegalny kominek w kamienicy

Odpowiedzi w temacie (0)

Oleczka0005

3.11.2020

Dobry wieczór. Spróbuje moja sprawę opisać jasno i krótko. Od pół roku mieszkamy w kupionym mieszkaniu w kamienicy na parterze, mieliśmy piec kaflowy który zaczął się "sypać" i na szybko do ogrzania postanowiliśmy zamontować wkład kominkowy. Moje pytanie czy montaż wkładu kominowego jest robotą którą NALEŻY zgłosić jako budowę czy może wystarczy zgłoszenie? Czy jest to traktowane jako samowola budowlana ? Z góry dziękuję za wszelkie wskazówki...

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • czy obowiązuje jakis przepis budowlany,mieszkanie zrobione jest z adaptacij strychu i zajmuje najwyższe piętro na 3 i chciał bym zamontowac kominek do ogrzewania z nadmuchem ciepłego powietrza jak (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam, mam pytanie, wynajmuję mieszkanie w kamienicy na czas nieokreślony, właściciel kamienicy ma zamiar z jednego mieszkania zrobić bar (piwiarnia). Moje pytanie brzmi czy właścicel potrzebuje (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • witam. poszukuje pomocy w zakresie odpowiedzialnosci karnej za nielegalny zakup lekow. znalazlam konsekwencje sprzedazy nielegalnyc lekow w ustawie farmaceutycznej natomiast nijak nie moge znalesc odpowiedzialnosci (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Witam mieszkam w prywatnej kamienicy dzisiaj otrzymałem jak i reszta lokatorów od administratora kamienicy informację o podwyższeniu czynszu z 5zł na 9 zł czy właściciel prywatnej kamienicy ma (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Ktoś na mnie doniósł na policję że mam nielegalny windows na komputerze. Przyszli do mnie policjanci z wydziału przestępczości gospodarczej, zabrali mi komputer i wszystkie nośniki pamięci jakie (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)