Ojciec nieznany

Odpowiedzi w temacie (0)

laura098

15.4.2018

Witam. Mam problem, natomiast jestem w ciąży 7 miesiąc ...z ojcem dziecka od kilku miesięcy się nie dogadywaliśmy ..są to wieczne kłótnie ..on robi ciągle na złość ..starszy że dziecko będzie u niego ...itp ..każda jego próba kontaktu kończy się kłótnia nerwami i stresem i za każdym razem ląduje w szpitalu .. Na początku miał płacić itp nie chcialam mu utrudniać kontaktu ale od nie dawna robi mi ciągle na złość ..przez moich znajomych itp ..on kontaktuje sie ze mną poprzez SMS ..raczej to wygląda tak że on jedynie napisze ''chce informacji o moim dziecku " a ja nie odpisuje bo gdybym zaczęła odpisywać ..to poraz kolejny zaczął by wyzywać ..wypierać się dziecka i mnie dołować ... A więc ZASTANAWIAM SIE CZY NIE LEPIEJ BEDZIE GDY PODAM W AKCIE URODZENIA ZE OJCIEC NIEZNANY ? JA BEDE SPOKOJNA ZE ON NIE BEDZIE MNIE NACHLDZIL ANI NIC.. CO DO ALIMENTOW TO SZCZERZE NIE CHCE JEGO PIENIĘDZY ..chce tylko święty spokój ..ale co jeżeli on pójdzie do sądu ? Może przerosną go koszty ? Jak to wygląda ?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 12.11.2012

  Urlop wychowawczy - zasady przyznawania

  Pracownicy przysługuje urlop macierzyński w wysokości od 20 tygodni w przypadku urodzenia jednego dziecka przy jednym porodzie i 31 tygodni w przypadku urodzenia dwojga dzieci przy jednym porodzie, (...)

 • 25.3.2015

  Urlop macierzyński - Najważniejsze informacje o urlopie macierzyńskim

  W ostatnim czasie weszło w życie wiele nowelizacji prawa pracy, regulujących na nowych zasadach uprawnienia zawiązane z macierzyństwem przysługujące pracownikom. Wydłużono okresy pozostawania (...)

 • 8.9.2017

  Urlopy dla rodziców

  Od stycznia do lipca br. z urlopów dla rodziców skorzystało ponad 500 tys. osób w tym 402 tys. kobiet i 97,3 tys. mężczyzn. To ponad 20 tys. więcej niż w analogicznym okresie w 2016 r. Ile urlopów (...)

 • 29.8.2017

  Becikowe - Jak uzyskać 1000 zł becikowego?

  Jeśli urodziło ci się dziecko, możesz dostać pomoc finansową od państwa - tzw. becikowe. Przysługuje jednorazowa zapomoga z tytułu urodzenia się żywego dziecka - w wysokości 1000 (...)

 • 16.7.2018

  Druk SD-Z2 - zgłoszenie darowizny lub spadku bez podatku

  Dostajesz darowiznę albo dziedziczysz spadek po kimś z bliskiej rodziny? Jeżeli chcesz skorzystać z całkowitego zwolnienia z podatku od spadków i darowizn, złóż formularz (...)