e-prawnik.pl Porady prawne

Opieka nad dzieckiem po rozwodzie

Odpowiedzi w temacie (3)

kamma29

6.2.2012

witam, chcialabym zapytac jak wyglada sprawa dziecka po rozwodzie. Czy możliwe jest pozostawienie pełni władzy rodzicielskiej obojgu rozwiedzionym małżonkom i rodzicom dziecka zarazem? czy nie lepiej aby pełną władzę rodzicielska miała tylko jedna osoba? co wtedy z odwiedzinami itp? czy prawo do odwiedzin jest taki samo jak w pierwszym przypadku?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

natasz77

2012-02-06 13:19:55

co za bzdura ta opieka naprzemienne - dziecko do prawidłowego rozwoju potrzebuje stabilizacji co wiąże się ze stałym miejscem zamieszkania a nie przerzucaniem sobie dziecka z mieszkania mamy do mieszkania taty i odwrotnie co miesiąc na przykład - to potworność robić w ten sposób dziecku chaos w głowie

zeniio

2012-02-06 13:22:18

w pierwszym wypadku o którym pani pisze, sprawa bedzie wygladac tak jak pisze z kolei pani natasza. w drugim wypadku moze pani ustalic dni odwiedzin. ale tak naprawde najlepiej byłoby zeby wypowiedział sie jeden z prawników na forum!!

stud praw ems

2012-02-14 10:19:18

jesli jedna osoba ma prawo rodzicielskie to wówczas ona decyduje np. o wyjezdzie dziecka za granice, jak obydwoje to wówczas wymagana jest zgoda obydwojga rodziców.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM