Polisolokata Allianz w Getin Bank

Odpowiedzi w temacie (5)

wormus

20.4.2015

Witam Wszystkich Forumowiczów, Do rzeczy: mój Ojciec podpisał kilka lat temu umowę na zakup tzw. polisolokaty Allianz sprzedwaną za pośrednictwem Getin Banku. Dopiero po jakimś czasie zorientował się w jaki dokładnie produkt zainwestował swoje pieniądze. W tym czasie Getin dostał milionowe kary za to co sprzedawał. Razem z Ojcem szukamy sposobu jak pozbyć się produktu z jak najmniejszą stratą. W grę wchodzi przystąpienie do pozwu zbiorowego. I tutaj moje pytanie dot. jeszcze innej drogi: czy słaba jakość druku umowy może być podstawą do jej zerwania? Mówiąc wprost czytając umowę trzeba się domyślać części wyrazów. Pod poniższym linkiem można zobaczyć zdjęcie jednej ze stron umowy. Jest to link do folderu w chmurze Dropbox - bezpieczny:) https://www.dropbox.com/s/0r329kxio2ujbya/SAM_1744.JPG?dl=0 Mam nadzieję, że znajdzie się osoba, która będzie w stanie pomóc. Pozdrawiam

Nie znalazłeś odpowiedzi?

igorlex

2015-05-07 14:28:44

Ja będę w stanie Państwu pomóc. Jednak szczegóły łatwiej będzie przybliżyć bezpośrednio na spotkaniu, bądź poprzez rozmowę telefoniczną. 533-036-202

MichalDy

2015-05-13 09:39:24

W tym temacie można pomóc. Jednak w przypadku pozwu zbiorowego mogą wystąpić komplikacje, głównie z czasem trwania. Zachęcam do kontaktu z kancelarią, która gwarantuje odzyskanie sukces w tego typu sprawach i pobiera opłaty tylko w postaci prowizji od odzyskanych środków. Bezpośredni kontakt: 533 121 778

Agata_Oml

2015-08-04 15:22:16

Jeśli chcecie zlikwidować polisolokatę musicie uważać na opłatę likwidacjną. Jest to opłata, która niejednokrotnie pochłonęła ludziom oszczędności ich życia, ale... jest niezgodna z prawem! Możesz wystąpić do banku z roszczeniem o zwrot środków, jedyne, na co musisz uważać to okres przedawnienia takiego roszczenia. http://www.windykacja-dkow.pl/przedawnienie-roszczen-zwiazanych-z-oplata-likwidacyjna/ - tu masz fajny artykuł na ten temat, rzuć okiem - myślę, że może Cię to zainteresować.

Paweł

2017-02-16 14:32:32

Pomogę Ci odzyskać pieniądze razem z odsetkami które zamiast być Twoim zabezpieczeniem na przyszłość zostały zmarnowane na wynagrodzenia dla pośredników czy towarzystw ubezpieczeniowych. Jeżeli TY bądź ktoś z twojej rodziny lub znajomych stracił pieniądze na opłacie likwidacyjnej może je odzyskać!!! Skandia, Aegon, OpenLife, Generali, AXA, AVIVA, TU Europa, Warta, Uniqa, PKO Ubezpieczenia (dawniej Nordea), PZU, Ergo Hestia, MetLife, Allianz, Nationale Nederlanden (dawniej ING), Compensa, Pramerica. Jeżeli miałeś produkt z wyżej wymienionych firm padłeś ofiarą nieuczciwej sprzedaży lub zostałeś po prostu oszukany napisz na: odpolisowani@gmail.com podaj swoje dane kontaktowe a my skontaktujemy się z Tobą lub wypełnij formularz zgłoszeniowy dostępny pod tym adresem: https://goo.gl/forms/nwJorfFGSaVv7biC2 Nie ma dla mnie znaczenia czy lokata została zamknięta czy też dalej wpłacane są na nią środki pieniężne. Nie pobieram opłat wstępnych, działam na terenie całej Polski.

Ignacy

2017-04-24 12:39:45

Witam serdecznie jak większość osób dałem się nabrać na polisę inwestycyjną. Poszedłem do banku założyć lokatę a wyszedłem nieświadomy z poliso lokatą? o tym dowiedziałem się po jakimś czasie gdy sprawdzałem stan swojego rachunku na platformie który cały czas się pomniejszał. Trafiłem na kancelarie Invictus która mi pomogła w odzyskaniu swoich pieniędzy. Zostawiam kontakt do osoby która się zajmowała moja sprawą 530 841 668

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 4.2.2005

  Zasady ogólne prawa bankowego

  Przepisy dotyczące funkcjonowania banków w Polsce zostały zawarte w ustawie Prawo bankowe. Ten akt prawny reguluje podstawowe prawa i obowiązki banków, a także uprawnienia i obowiązki klientów (...)

 • 9.11.2004

  Tajemnica bankowa

  Dokonując czynności bankowych przekazujemy bankowi informacje dotyczące bezpośrednio naszej osoby, naszego stanu rodzinnego i majątkowego. Banki posiadające takie informacje mogą stanowić bardzo (...)

 • 9.11.2004

  Udzielenie kredytu przez bank hipoteczny

  Przed udzieleniem kredytu bank hipoteczny musi ocenić ryzyko związane z udzieleniem kredytu. Czyni to na podstawie ekspertyzy określającej bankowo-hipoteczną wartość nieruchomości. Bankowo-hipoteczna (...)

 • 11.5.2009

  Środki pieniężne na rachunkach oszczędnościowych wolne od zajęcia

  Jak powszechnie wiadomo, jednym ze sposobów przeprowadzenia egzekucji komorniczej jest egzekucja z rachunku bankowego dłużnika. Podobnie jednak jak w przypadku egzekucji z wynagrodzenia za pracę, ustawodawca (...)

 • 9.11.2004

  Rejestr zabezpieczenia listów zastawnych

  Rejestr zabezpieczenia prowadzony jest przez banki hipoteczne. W rejestrze tym wpisywane są wierzytelności banku hipotecznego, na podstawie których emitowane są listy zastawne. Rejestr dokumentuje (...)