Poparzenie twarzy Kwasem

Odpowiedzi w temacie (0)

karolmucha

14.3.2016

Witam, kilka miesięcy zostałem poparzony kwasem podczas zabiegu i kosmetyczki. Jak zobaczyłem się w domu w lustrze to nie mogłem uwierzyć. Wszystko piekło i swedzialo. Po jakims czasie zrobiły się strupy które poodpadaly i zostały blizny. Po 4 miesiącach leżenia w pokoju mogłem wyjść do ludzi. Na bawiłem się przez to głębokiej depresji i ominęła mnie szansa podpisania kontaktu z klubem piłkarskm. Dodam że mam 18 lat i jestem bezrobotny, chciałbym pozwać tą kosmetyczke ale nie mam pojęcia jak to zrobić i czy wogole przysługuje mi jakieś odszkodowańie. Nie mam pieniędzy na koszty sądowe. Jak to zrobić? Dziękuję za poświęcony czas i pozdrawiam serdecznie.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 11.1.2005

  Wymiana praw jazdy

  Przypominamy naszym Użytkownikom, że zgodnie z art. 150 ust. 1 ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym, prawa jazdy i inne dokumenty uprawniające do kierowania pojazdami lub potwierdzające (...)

 • 21.7.2018

  E-dowody już niedługo

  Według projektu, od marca 2019 r. rozpocznie się wydawanie nowych dowodów osobistych z warstwą elektroniczną.

 • 23.11.2017

  Jak wyrobić paszport?

  Wyjeżdżasz za granicę? Jeśli wyjeżdżasz poza Unię Europejską — musisz mieć paszport. Dowiedz się, jak go uzyskać. Paszport to dokument, który potwierdza twoją tożsamość (...)

 • 11.1.2005

  Wymiana dokumentów prawa jazdy

  W okresie powojennym w Polsce prawa jazdy wydawane były na podstawie różnych aktów prawnych. Wprowadzały one różnorodne wzory druków prawa jazdy a także różnorodne kategorie. Minister Infrastruktury (...)

 • 25.11.2017

  Ostrożnie z fajerwerkami!

  Co roku w okolicy Sylwestra i Nowego Roku słyszymy o wypadkach związanych z użyciem fajerwerków! Przyczyną zdecydowanej większości wypadków jest nieprzestrzeganie instrukcji obsługi (...)