e-prawnik.pl Porady prawne

Pytanie o wymaganie koncesji dla PKD

Odpowiedzi w temacie (1)

bladek

5.12.2006

Witam, Chciałem się kogoś poradzić - prowadzę działalność gospodarczą i rozszerzyłem sobie ostatnio wpis do ewidencji o kilka PKD. Moje wątpliwości są związane z tym, że nie wiem czy nie wybrałem sobie jakiegoś PKD które wymaga starania się o koncesję. Może wiecie gdzie można znaleźć takie informacje bo niestety z Google (www i grupy) mi się nie udało. Zastanawiam się na tym czy poniższe PKD wymagają starania się o koncesję? 52.48.G - Sprzedaż detaliczna artykułów nieżywnościowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej niesklasyfikowana 72.30.Z - Przetwarzanie danych 72.40.Z - Działalność związana z bazami danych 74.13.Z - Badanie rynku i opinii publicznej 74.14.A - Doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania 74.14.B - Zarządzanie i kierowanie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej 74.30.Z - Badania i analizy techniczne -- BB

Nie znalazłeś odpowiedzi?

sulik

2006-12-05 22:15:03

proponuje zajrzeć do ustawy o swobodzie działalności gospodarczej, art. 48 wskazuje jaka działalność gospodarcza wymaga koncesji. Nie martw sie, nie musisz ubiegać sie o koncesję.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM