Restrukturyzacja firmy

Odpowiedzi w temacie (2)

07Humbert

2.2.2017

Ciekawa sprawa z tą restrukturyzacją - tylko jak to zrobić bezpiecznie? Ile kosztuje doradca restrukturyzacyjny? http://biznes.interia.pl/firma/news/nowe-prawo-restrukturyzacyjne-szansa-na-normalnosc,2464746,1852 Czy ktoś z Was jest w trakcie tego procesu?

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kamilzawadzki

2018-01-10 11:28:13

Polecam Lexa i ich rozwiązania w zakresie redukcji kosztów. Podchodzą wszechstronnie do sprawy, pomagają przy kosztach wynikających z zatrudnienia i tak samo przy optymalizacji podatkowej. Wszystko legalnie, sprawnie i z korzyścią dla firmy ale też dla pracowników którzy nie muszą się bać o swoje etaty.

AnnaWolcz

2018-12-15 12:11:25

Restrukturyzacja sądowa firmy nie jest tania i w zasadzie, jeżeli firma jest głęboko niewypłacalna i nie ma żadnych źródeł zewnętrznego finansowania - należy składać wniosek o upadłość. Główny koszt to wynagrodzenie nadzorcy sądowego lu zarządcy (od 100 tys. w górę, chyba że mówimy o mikroprzedsiębiorcach, niewielu wierzycielach itp.). Trzeba też pamiętać, że w restrukturyzacjach istnieje konieczność bieżącego regulowania zobowiązań powstałych po ogłoszeniu restrukturyzacji. Po więcej informacji zapraszam na mojego bloga: https://kwlawrestrukturyzacje.pl/blog/

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE: