e-prawnik.pl Porady prawne

ryczałt samochodowy a prawo jazdy

Odpowiedzi w temacie ()

zocha7

18.2.2011

Witam, pracuję w firmie na 1/2 etatu. wszystkim pracownikom należy się ryczałt samochodowy tylko nie mnie, nie mam prawa jazdy. Korzystam dojeżdżając do klienta z różnych form komunikacja miejskiej, znajomy podwozi mnie samochodem ale ja poponoszę koszty paliwa. Czy jest to całkowicie z kodeksem pracy??

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

  • czy może urzednik otzrymać ryczałt samochodowy bez prawa jazdy? czy może urzednik otzrymać ryczałt samochodowy bez prawa jazdy? czytaj dalej»

  • Wypadek samochodowy Witam. Parę dni temu mój ojciec miał wypadek samochodowy, oślepiło go słońce i nie zauważył pędzącego samochodu, wymusił więc pierszeństwo. Ojciec wylądował w szpitalu, (...) czytaj dalej»

  • Prawo jazdy-zatrzymane Witam Proszzę o odpowiedź. Mój Tata miał wypadek samochodowy w czerwcu.Był trzeźwy.Nikt nie zginął.Uznali to jako katastrofę lądową. Duże zniszczenia. Złożył zeznani,a (...) czytaj dalej»

  • kwota ryczałtu samochodowego Witam, ryczałt samochodowy może być przyznany jeśli posiada się samochód zarejestrowany na siebie i podpisze się umowę, że będzie wykorzystywany do celów służbowych. (...) czytaj dalej»

  • Mandat z Mpk i przedawnienie.Pilne!! w czerwcu 2006 roku otrzymałam mandat za przjazd autobusem miejskim bez waznego biletu. W listopadzie 2004 roku otrzymałam wezwanie do zapłaty długu z firmy windykacyjnej. (...) czytaj dalej»