Serwis do którego oddałem telefon został okradziony. Co robić?

Odpowiedzi w temacie (0)

mcmauy

14.9.2018

Dzień dobry, jakiś czas temu oddałem telefon iphone 6 do serwisu. Między czasie serwis został okradziony, o czym się dowiedziałem gdy chciałem odebrać telefon. Straciłem wszystkie dane, kontakty, zdjęcia itp. Właściciel seriwsu poczuwa się do zapłaty mi kwoty wartości telefonu uszkodzonego czyli 200zł. Telefon trafił do serwisu po wypadku komunikacyjnym i miał zostać naprawiony na koszt sprawcy wypadku (OC). Po naprawie maiłem mieć sprawny telefon za darmo a teraz zostaje z 200zł bez telefonu... Co mogę zrobić? Właściciel jest arogancki i chamski. Nie poczuwa się do niczego. Powiedział, że sprawa jest na policji i mogę go "pocałować w d..e".

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 23.5.2018

  Telefon dla donosicieli...

  Krajowy Telefon Interwencyjny KAS jest scentralizowanym kanałem komunikacji służącym przyjmowaniu od klientów KAS informacji na temat: naruszeń przepisów prawa podatkowego, naruszeń (...)

 • 29.12.2018

  Ograniczenia handlu w 2019 roku

  Wraz z początkiem nowego roku czekają nas zmiany w ustawie o ograniczeniu handlu w niedziele i święta oraz w niektóre inne dni. Wkrótce zakupy będzie można robić tylko w ostatnią (...)

 • 29.3.2013

  Rozporządzenie o kasach rejestrujących – nowe przepisy

  Z dniem 1 kwietnia 2013 r. wchodzi w życie rozporządzenie Ministra Finansów z dnia 14 marca 2013 r. o kasach rejestrujących, równocześnie z tą datą traci moc rozporządzenie Ministra Finansów (...)

 • 26.4.2017

  Sprawdź swoje punkty karne on-line

  Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.gov.pl. Aby z niej skorzystać, (...)

 • 8.5.2014

  Uważaj na umowy zawierane przez telefon

  Coraz częściej przedsiębiorcy otrzymują telefony z ofertami dotyczącymi ich działalności gospodarczej. Po jakimś czasie są zaskoczeni, że dostali fakturę o zapłatę za coś, czego przecież (...)