e-prawnik.pl Porady prawne

Ultimo

Odpowiedzi w temacie (0)

jezyk403

8.7.2019

Czy firma ultimo może domagać się zwrotu długu skoro osoba która ją zaciągneła nie żyje a stosowne papiery o śmierci zostały wysłane do firmy Ultimo. Oni dalej ciągle piszą do tej osoby. Nadmienia iż kwota jest mała bo 1 tys zł a pożyczka zotała zaciągnięta między 4-5 lat

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

 • Serdecznie dziękuję za informacje. Nie szukam dodatkowej pracy, a jedynie staram się pomagać ludziom ZA DARMO. Pracę mam i proszę się też nie martwić o moje kompetencje. Nie pomagach w sprawach, (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 6 odpowiedzi)

 • Jestem w podobnej sytuacji. Chce spłacić dług. Tylko nie chce dawać kasy tym sępom z Ultimo. Pytanie. Czy mogę pójść do banku (PKO) i po prostu spłacić cały dług w całości? Czy niestety (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • Witam otrzymałem właśnie wezwanie do zapłaty z firmy Ultimo. Sprawa wygląda następująco miałem kredyt na samochód umowa z bankiem sląskim zawarta 1996/09/05 po jakimś czasie przerwałem spłate. Sprawa (...) czytaj dalej»

  (Zobacz odpowiedzi)

 • Od chwili doręczenia masz 2 tygodnie na wniesienie ekscepcji. Ale jak rozumiem ich tu nie będzie. Na nakazie masz okreslonego wierzyciela i to do niego zgłaszasz się z propozycją ugody. czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)

 • proponuję, przesłać panu windykatorowi dokumenty, które poświadczają fakt zaginięcia dowodu osobistego. a jeśli i to nie pomoże, a pan windykator będzie bardzo natarczywy i wulgarny, proponuję (...) czytaj dalej»

  (Zobacz 1 odpowiedzi)