Windykacja pko

Odpowiedzi w temacie (0)

Nikolinka1

15.2.2018

Witam. Dziś mija 43 dzień niespłaconego debetu w banku pko w kwocie 320 zł. Trzeci dzień z rzędu dzwonią osoby z banku pytając o spłatę i każdemu jest tłumaczone to samo. Obecnie jestem na stażu z Unii Europejskiej i dostanę wynagrodzenie do połowy marca. Co telefon każdy mówi zupełnie coś innego. Dziś usłyszałam, że jeśli nie zadeklaruję się spłaty kwoty do poniedziałku to bank wyśle pracownika terenowego lub podejmą inne kroki aby uzyskać środki. Oczywiste jest, że nie jestem w stanie się zadeklarować skoro na dany moment nie mam takiej kwoty. Czy wysłanie pracownika terenowego faktycznie tak łatwo się potoczy? Czy jednak musi zostać spełnione dalsze postępowanie? Chodzi mi jedynie o ten fakt, gdyż wiem, że bank chce uzyskać spłatę i najlepiej jak najszybciej. Tłumaczyłam również, że część kwoty do poniedziałku postaram się wpłacić ale po 1 oczekują całej kwoty a po 2 oczekują deklaracji. Proszę o radę.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 16.4.2018

  Polska wzmacnia współpracę gospodarczą z USA

  Powołana została Polska Izba Handlowa w Stanach Zjednoczonych. Jej siedzibą będzie Waszyngton, a szefem Christopher Jamroz, urodzony w Polsce biznesmen mieszkający w USA. 

 • 15.4.2018

  Jak zarejestrować firmę przez bank?

  Już ponad tysiąc przedsiębiorców skorzystało z możliwości rejestracji firmy za pomocą bankowości elektronicznej. Korzystasz z bankowości elektronicznej i myślisz o założeniu własnej (...)

 • 22.8.2018

  Emp@tia Dobry Start - Złóż wniosek o świadczenie „dobry start”

  1 lipca ruszyło przyjmowanie wniosków o świadczenie z programu „Dobry Start” Emp@tia. To po 300 zł raz w roku dla każdego ucznia rozpoczynającego rok szkolny.

 • 26.4.2017

  Sprawdź swoje punkty karne on-line

  Kierowcy w całym kraju mogą bez wychodzenia z domu sprawdzić, ile punktów karnych zebrali za wykroczenia drogowe. E-usługa jest dostępna za darmo na portalu Obywatel.gov.pl. Aby z niej skorzystać, (...)

 • 27.2.2015

  Odpowiedzialność członków zarządu spółki z o.o.

  Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest popularną formą prowadzenia działalności gospodarczej w Polsce. Zatem często może ona być naszym kontrahentem. Dlatego warto wiedzieć jak (...)