Witam, mam pytanie odnośnie kar za niepłacenie alimentów i uniknięcia kary. 1.Czy jest możliwość

Odpowiedzi w temacie (0)

Axxxx

16.10.2017

Witam, mam pytanie odnośnie kar za niepłacenie alimentów i uniknięcia kary. 1.Czy jest możliwość ?wykupić skazana osobę z więzienia? 2. Czy po wpłaceniu całej zaległej kwoty jest możliwość starania się o anulowanie wyroku? 3. W jaki sposób pomoc osobie skazanej? Alimenty-wyrok pozbawienia wolności

Nie znalazłeś odpowiedzi?

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

 • 28.2.2018

  Czynny żal pozwala uniknąć konsekwencji karnych skarbowych

  Przewidziany w Kodeksie karnym skarbowym skuteczny czynny żal po popełnieniu przestępstwa lub wykroczenia skarbowego (np. w razie niezłożenia deklaracji w terminie czy niezapłacenia należnego podatku) daje (...)

 • 26.1.2015

  Zastosowanie art. 6a p.z.p. do zamówień podzielonych na części.

  Jedną z podstawowych zasad systemu zamówień publicznych jest zakaz dzielenia zamówienia na części w celu uniknięcia stosowania ustawy – Prawo zamówień publicznych (zwanej (...)

 • 15.7.2017

  Kara za niepłacenie abonamentu RTV

  Ustawa o opłatach abonamentowych już przewiduje dość wysokie kary za nieopłacenie odbiornika radiowego czy telewizyjnego.

 • 8.5.2014

  Uważaj na umowy zawierane przez telefon

  Coraz częściej przedsiębiorcy otrzymują telefony z ofertami dotyczącymi ich działalności gospodarczej. Po jakimś czasie są zaskoczeni, że dostali fakturę o zapłatę za coś, czego przecież (...)

 • 15.2.2014

  Kodeks karny 2014 - duże zmiany już niebawem?

  W Ministerstwie Sprawiedliwości przygotowywany jest projekt obszernej nowelizacji Kodeksu Karnego. Ważne zmiany czekają przede wszystkim część ogólną w zakresie zasad odpowiedzialności karnej, (...)